Dokument „Rublovka: Rezerwat milionerów” w FOKUS TV

Już w najbliższą niedzielę, tj. 19 października 2014 roku, o godzinie 20:50 na antenie FOKUS TV wyemitowany zostanie niemiecki film dokumentalny „Rublovka: Rezerwat milionerów” o najbogatszych i najbardziej wpływowych mieszkańcach Moskwy.

Film „Rublovka: rezerwat milionerów” w reżyserii Iriny Langermann opowiada o jednej z najdroższych i najlepiej strzeżonych enklaw współczesnego świata, zamieszkiwanej przez kolejne pokolenia rosyjskich przywódców, a dziś także przez szerszy krąg najbardziej wpływowych ludzi w kraju i jego najbogatszych mieszkańców. Jak bardzo różnią się dzisiejsze elity od radzieckich? Co im imponuje, co jest oznaką statusu a co synonimem dobrej zabawy? Czy na wąskiej drodze łączącej przedmieścia z centrum Moskwy, przy której najmniejsza działka warta jest fortunę, można znaleźć odpowiedź na pytanie o kondycję dzisiejszej Rosji? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań widzowie odnajdą już 19 października o godzinie 20:50 na antenie FOKUS TV.

„Rosja od środka” to jesienna nowość w ramówce stacji FOKUS TV. 5 zróżnicowanych pod względem tematu dokumentów pozwoli spojrzeć na dzisiejszą Federację Rosyjską od środka, lepiej zrozumieć jej mieszkańców, wyjść poza obiegowe prawdy i polityczne uproszczenia. Cykl jest emitowany od 28 września do 26 października, w każdą niedzielę o godzinie 20:50.

Źródło: TV Spektrum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *