Dorota Gawryluk szefem „Wydarzeń”

Dorota Gawryluk objęła stanowisko Szefa Wydarzeń Telewizji Polsat. Będzie odpowiedzialna za trzy wydania programu – wydanie główne „Wydarzenia 18:50”, wydanie popołudniowe „Wydarzenia 15:50” i najnowsze, wieczorne wydanie programu „Wydarzenia 22:00” (emisja od 7 marca 2016 roku).

Dorota Gawryluk będzie nadal jedną z prowadzących główne wydanie „Wydarzeń” o godzinie 18:50, będzie również prowadziła nowy program na żywo – „Prezydenci i Premierzy” (emisja od 5 marca na antenie Polsat News).

To z jednej strona powód do satysfakcji, a z drugiej wyzwanie. Jestem przekonana, że wspólnie z całym zespołem „Wydarzeń” i Polsat News będziemy nadal tworzyli najlepszy, najbardziej rzetelny i obiektywny program informacyjny wśród wszystkich polskich stacji telewizyjnych. Tak jak dotychczas będziemy przedstawiać najważniejsze wydarzenia w sposób interesujący dla widza i dający mu pełną wiedzę o Polsce i świecie – powiedziała Dorota Gawryluk.

Dorota Gwarykuk jest związana z Polsatem od początku swojej kariery zawodowej. Pracowała również w Telewizji Polskiej, współpracowała z Polskim Radiem, Tok FM, tygodnikiem Uważam Rze, Dziennikiem, Faktem i Rzeczpospolitą. Obecnie jest publicystką tygodnika Idziemy.

„Wydarzenia” – obok Polsatu Newsu, Polsatu News 2, portalu polsatnews.pl oraz redakcji publicystyki wchodzą w skład Pionu Informacji i Publicystki, którego Dyrektorem jest Henryk Sobierajski.

Wydanie główne „Wydarzeń” o godzinie 18:50 nadawane jest 7 dni w tygodniu na trzech antenach: Polsat, Polsat News i Polsat News 2, „Wydarzenia” popołudniowe o godzinie 15:50 – od poniedziałku do piątku również na wszystkich trzech antenach, a „Wydarzenia 22:00” emitowane będą od poniedziałku do piątku na antenie Polsat News i Polsat News 2.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *