Dorota Janowicz w zespole Polsat News

Od listopada do redakcji Polsat News dołączyła Dorota Janowicz. Objęła stanowisko koordynatora anteny. Wcześniej związana m.in. z Telewizją Polską i TVN.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

Dorota Janowicz objęła stanowisko koordynatora anteny Polsat News. Jest jednym z najlepszych i najbardziej cenionych producentów telewizyjnych w Polsce w obszarze informacji i publicystyki oraz obsługi dużych wydarzeń, takich jak np. wybory prezydenckie czy parlamentarne.

Cieszymy się, że Dorota Janowicz do nas dołączyła. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm Doroty na pewno będą dużym wzmocnieniem dla Polsat News. Jestem przekonana, że Dorota świetnie odnajdzie się w naszym zespole – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Kiedy otrzymałam propozycję dołączenia do Polsat News nie wahałam się. Lubię wyzwania, a Polsat News cały czas idzie w górę i rozwija się. Spotkałam tu świetnych profesjonalistów i wierzę, że jako zgrany zespół, będziemy nadal zyskiwać widzów i ich zaufanie – powiedziała Dorota Janowicz.

Przed dołączeniem do zespołu Polsat News, przez 13 lat pracowała w TVN24, gdzie była odpowiedzialna za produkcję transmisji najważniejszych wydarzeń oraz programów emitowanych na antenie stacji, m.in. wieczorów wyborczych czy wizyt prezydentów USA w Polsce. Wcześniej była także producentem „Wiadomości” TVP.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *