Driftingowe Mistrzostwa Polski w Motowizji

W najbliższy weekend, 23-24 kwietnia 2016 roku, na Autodromie Bemowo w Warszawie odbędzie się pierwsza oficjalna runda Driftingowych Mistrzostw Polski. Transmisję finału rundy oglądać będzie można na antenie Motowizji, która jest patronem medialnym imprezy.

W nadchodzący weekend drifterzy z Polski i z zagranicy rozpoczną swoje zmagania o tytuł Mistrza Polski. Każdy z drifterów zaprezentuje swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych pojazdach generujących moce ponad 600 koni mechanicznych. Do startu w pierwszej rundzie DMP przygotowuje się również najszybszy Polak na rajdzie Dakar oraz ubiegłoroczny Driftingowy Mistrz Polski – Kuba Przygoński. Na żywo tylko w Motowizji, 24 kwietnia, o godzinie 17:30.

Miło nam poinformować, że Motowizja została Patronem Medialnym DMP. Driftingowe Mistrzostwa Polski oznaczają ogromne emocje. Tysiące ludzi będzie dopingowało kierowców na bemowskim Autodromie. Wszystkich, którzy nie będą mogli zobaczyć rywalizacji na żywo, zapraszam na naszą antenę. Już w niedzielę Motowizja pokaże na żywo zmagania drifterów podczas Mistrzostw Polski – mówi Krzysztof Mikulski, dyrektor kanału Motowizja.

Ponadto kanał zaprasza na motosportowy weekend. W piątek, 22 kwietnia, w Argentynie rozpocznie się czwarta runda 44. Rajdowych Mistrzostw Świata, w sobotę w Paryżu odbędzie się 7 wyścig z serii Formuły E. Podsumowania obu wydarzeń obejrzeć będzie można w poniedziałek, 25 kwietnia, na antenie Motowizji od godziny 20:40.

Driftingowe Mistrzostwa Polski – niedziela, 24 kwietnia, godzina 17:30
Formuła E 2015/2016 – poniedziałek, 25 kwietnia, godzina 20:40
WRC 2016 – poniedziałek, 25 kwietnia, godzina 22:00

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *