Drugi sezon „Angie Tribeca” w TNT

Ekscentryczna pani detektyw budzi się ze śpiączki i dowiaduje się, że została mamą. Oprócz wielkich zmian w życiu prywatnym czekają ją też nowe wyzwania zawodowe – spróbuje rozwiązać zagadkę wpływowej korporacji. W drugim sezonie serialu na ekranie gościnnie pojawią się m.in. Noah Wyle i Eriq La Salle znani z „Ostrego dyżuru”. Premiera w niedzielę 17 września o 20:05 w TNT.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

W wyniku niespodziewanej eksplozji Angie zapada w śpiączkę. Gdy budzi się po roku, okazuje się, że urodziła dziecko, które teraz wspólnie wychowują Gails i Monica Schools. Dziwną sytuację jeszcze bardziej skomplikuje powrót dawnego partnera Anigie. Mimo zawirowań w życiu prywatnym pani detektyw musi zająć się rozwiązaniem kolejnych, często absurdalnych spraw kryminalnych. Razem ze swoim zespołem z Departamentu ds. Naprawdę Odrażających Przestępstw spróbuje rozwikłać zagadkę tajemniczej korporacją Mayhem Global. Jak się okaże, z firmą powiązany jest również zaginiony oficer Pepper.

Drugi sezon składa się dziesięciu odcinków. Widzowie odnajdą w nich parodie wielu popularnych seriali m.in. „Ostrego dyżuru”, a na ekranie zagoszczą znani z tej produkcji Noah Wyle i Eriq La Salle (serialowi doktorzy Carter i Benton).

Premiera drugiego sezonu serialu komediowego „Angie Tribeca” 17 września na antenie TNT. Emisja dwóch odcinków w każdą niedzielę o godz. 20:05.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *