Drugi sezon „Bakugan: Przymierze wojowników” w Cartoon Network

Ekstra Ekipa, do której należy Dan, Wynton, Lia i Piorun nie ma łatwego zadania! Od kiedy odkryli pierwszego Bakugana, ich życia wywróciły się do góry nogami. W dodatku ciągle muszą mierzyć się z niecnymi przeciwnikami… Ulubieńcy widzów powracają na antenę Cartoon Network w nowych odcinkach „Bakugan: Battle Planet” oraz w drugim sezonie „Bakugan: Przymierze wojowników”. Premiera już 2 listopada.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Dan Kuozo to zwykły nastolatek, ale od kiedy wraz z resztą „Ekstra Ekipy” odkrył Bakugany, nic nie jest w jego życiu już takie samo, jak wcześniej. Bohaterowie poznają niesamowity świat magicznych stworzeń, które były uwięzione w Labiryncie. Stają wraz z nimi w potyczkach przeciwko innym, silnym rywalom. Dan, Lia i Wynton to dzieciaki żądne wrażeń! Razem z psem Piorunem wpadają w różne tarapaty. Zawsze podczas ich przygód, towarzyszą im niezwykłe stworzenia. W serialu nie brakuje też intrygujących bitew, które bohaterowie staczają między sobą w turniejach.

W nowych odcinkach „Bakugan: Battle Planet” przyjaciele poszukują Bakurdzeni, lecz złowieszczy Magnus siedzi im na ogonie i nie daje spokoju. Drago zachoruje, a Dan zorientuje się, że jeden z Bakurdzeni słabnie – Ekstra Ekipa zrobi wszystko, aby odnaleźć lek i ocalić potężne źródło mocy! Na dzieciaki czeka także nagły powrót Straty Łowcy Bakuganów. Spotkanie z nim nie będzie zwykłym pojedynkiem, ponieważ zmienił się przez dziwną substancję! Bohaterowie będą musieli jej unikać, aby nie podzielić losu łowcy…

Na widzów Cartoon Network czeka także premiera najnowszych odcinków z drugiego sezonu „Bakugan: Przymierze wojowników”. Bohaterowie stawią czoła Tiko, sprawiając, że cały świat dowie się o istnieniu Bakuganów, dzięki czemu staną się uwielbianymi herosami!

Premiera nowych odcinków „Bakugan: Battle Planet” i start drugiego sezonu „Bakugan: Przymierze wojowników” w poniedziałek 2 listopada o 19:50. Emisja codziennie o 19:50.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *