Drugi sezon „Królikuli” na antenie Boomeranga

Królikula powraca na antenę Boomeranga. Tym razem królik-wampir przekona się, czym może grozić zjedzenie zepsutych marchewek. Będzie też musiał zmierzyć się z Chesterem, który wypowie mu wojnę na dowcipy. Na drugi sezon przygód Królikuli stacja Boomerang zaprasza od poniedziałku 11 grudnia.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Królikula to wyjątkowy królik-wampir, który żywi się sokami z warzyw i dzięki nim zyskuje niezwykłe supermoce. To one pozwalają mu stawić czoła nieprzewidywalnym sytuacjom i nie raz ratują go z opresji. W razie dużych kłopotów zawsze może też liczyć na pomoc swoich przyjaciół – kota Chestera, psa Harolda i ich właścicielki Niny.

W drugim sezonie serialu widzowie zobaczą m.in., do czego zdolny jest Królikula, gdy bardzo za kimś tęskni. Gdy Nina wyjedzie na kilka dni, zrozpaczony bohater będzie cierpiał na depresję. Zły stan ducha spróbuje poprawić sobie, jedząc marchewki. Niestety okaże się, że warzywa były zepsute, a zjedzenie ich spowoduje, że Królikula stanie się niewidzialny. Bohatera czeka też konflikt z Chesterem. Strachliwy i zawsze sceptyczny kot syjamski będzie miał dość tego, że królik zawsze robi sobie z niego żarty i postanowi wypowiedzieć mu wojnę na dowcipy. Kto będzie górą w pojedynku na psikusy? Odpowiedź na to pytanie w grudniu na antenie Boomeranga.

Premiera drugiego sezonu serialu „Królikula” 11 grudnia. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 16:55 w Boomerangu.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *