Telewizja Polsat świętuje 25. urodziny

5 grudnia Polsat świętuje 25 – lecie powstania. Ćwierć wieku w polskich domach stacja uczci specjalnym koncertem z udziałem gwiazd filmu, telewizji i sportu 11 grudnia w Teatrze Wielkim w Warszawie, który widzowie zobaczą na żywo od godziny 20.00. Na scenie pojawią się m.in. Sylwia Grzeszczak, Perfect, Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, będą dokumentalne materiały wspominkowe. 5 i 9 grudnia Polsat News przygotuje specjalne poranki poświęcone jubileuszowi 25 lat Polsatu, a od ponad tygodnia na antenie stacji można zobaczyć rocznicowe zwiastuny z udziałem byłych i obecnych gwiazd Polsatu.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Na czas jubileuszu stacja przygotowuje kilka wydarzeń specjalnych. 5 grudnia – w dniu 25. urodzin Polsatu, poranne pasmo na antenie stacji i w Polsacie News będzie częściowo poświęcone rocznicy powstania telewizji. W sobotę 9 grudnia w godzinach 6.00 – 9.30 w Polsacie, a do godziny 11.00 w Polsacie News potrwa specjalny poranek poświęcony w całości jubileuszowi ćwierćwiecza Polsatu. Poranne pasmo, którego emisję stacja planuje z Teatru Wielkiego poprowadzą Mariusz Abramowicz i Beata Cholewińska, a współprowadzącym będzie Krzysztof Ibisz. Wypełnią je spotkania z gwiazdami i osobowościami sportu, kultury i estrady związanymi z telewizją Polsat. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie najważniejsze programy i wydarzenia sportowe, sprzed lat, które stacja transmitowała.

W dniu gali 11 grudnia Jarosław Gugała poprowadzi z Teatru Wielkiego w Warszawie specjalne wydanie „Wydarzeń”, a od godziny 20.00 zaprosimy widzów na trzy godzinne multimedialne show na żywo – „Galę 25-lecia Polsatu”.

Na koncert stacja zaprasza również w specjalnym zwiastunie, w którym wystąpiły gwiazdy stacji: Joanna Liszowska, Dorota Gawryluk, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Aneta Zając, Ewa Wachowicz, Krzysztof Ibisz, Jerzy Mielewski, Maciej Dowbor oraz… Chuck Norris. Łącznie dział autopromocji Telewizji Polsat zrealizował kilkanaście materiałów z udziałem gwiazd stacji. Widzowie mogą w nich zobaczyć i posłuchać wspomnień m.in. Mariusza Szczygła, Andrzeja Grabowskiego, Cezarego Żaka, Marcina Millera, zespołu Enej, czy Zygmunta Chajzera.

Kampania promująca „Galę 25- lecia Polsatu” potrwa do 11 grudnia, a prócz anteny głównej można ją oglądać również m.in. w Super Polsacie, Polsacie 2, Czwórce i Szóstce oraz w Internecie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *