Rafał Mandes szefem działu Biznes na radiozet.pl

Były dyrektor pionu Biznes w Onecie, Rafał Mandes, został szefem utworzonego właśnie działu o tematyce biznesowej w ramach radiozet.pl – największego portalu w portfolio grupy Eurozet.

W dziale Biznes czytelnicy znajdą najświeższe informacje z rynku, dowiedzą się, w co warto inwestować i jak kupować nieruchomości. Jedną z kategorii tematycznych będą Finanse Osobiste. W tym miejscu będzie można przeczytać porady użyteczne nie tylko dla biznesmenów i przedsiębiorców, czy ludzi prowadzących działalność gospodarczą, ale także dla wszystkich tych, którzy nie lubią marnować swoich pieniędzy.

Na czele zespołu dostarczającego i redagującego treści biznesowe od początku grudnia stoi Rafał Mandes. W przeszłości zarządzał on m.in. pionem Biznes w Onecie. Jest też twórcą platform Finanse WP i Biznes.pl. Ostatnio związany z agencją multimedialną MarketNews24.

W zakładce Biznes na Radiozet.pl oprócz bieżących informacji i pogłębionych artykułów znaleźć będzie można aktualizowane w trybie rzeczywistym kursy walut kantorowych. Nie zabraknie również wywiadów z ciekawymi inspirującymi ludźmi oraz materiałów wideo zawierających ekspercie porady.

Cieszę się, że Rafał dołączył do naszego zespołu. Wierzę, że jego doświadczenie oraz dotychczasowe osiągnięcia przyczynią się do zwiększenia zasięgu oraz rozwoju portalu radiozet.pl. Wejście w nowe obszary tematyczne to kolejny krok będący konsekwencją naszej strategii rozwoju – podkreśla Tomasz Sofuł, dyrektor działu online Grupy Eurozet.

W październiku 2017 witryny grupy Eurozet odwiedziło 4,62 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali blisko 30,5 mln odsłon (dane PBI/Gemius). Jest to wynik rekordowy dla Grupy pod względem obu wskaźników.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *