Drugi sezon „Na ratunek ogrodom” w TVP HD

Nowy sezon programu „Na ratunek ogrodom” będzie można zobaczyć już w sobotę, 27 maja na antenie TVP HD. Architektka krajobrazu Katarzyna Cichocka i jej ekipa pomagają rodzinom w aranżacji ich zaniedbanych ogródków i balkonów. Czy Kasi uda się zmienić zapomniane miejsca w zaczarowane ogrody?

Sprawdź godziny emisji audycji „Na ratunek ogrodom” w PROGRAMIE TV

Polacy kochają ogrody! Ich właściciele pragną zielonej przestrzeni do relaksu – czytania, grillowania z przyjaciółmi i odpoczywania.

Wizje uczestników jak korzystać z przydomowych ogrodów, tak jak i budżety, są różne. Niektórzy chcą uprawiać zioła lub warzywa. Innym ogródek czy taras ma służyć wyłącznie w celach rekreacyjnych.
Z pomocą w aranżacji zielonej przestrzeni przychodzi doświadczona architektka krajobrazu – Katarzyna Cichocka. Prowadząca uwielbia otaczać się zielenią, kocha naturę i nie boi się wyzwań. Tych ostatnich w programie nie brakuje. Po raz kolejny wyrusza w Polskę, aby ratować ogrody, tarasy i balkony. Będą emocje, niespodzianki i spektakularne metamorfozy.

Sprawdź ofertę kanału TVP HD w PROGRAMIE TV

Zadanie jednak nie jest łatwe. Metamorfoza trwa zaledwie trzy dni i nieważne, czy jest do zagospodarowania duży ogród, czy niewielki taras. To prawdziwy wyścig z czasem i nieokiełznaną naturą. Każdy projekt to nowe, ekscytujące zadanie, do którego ekipa podchodzi z entuzjazmem i mnóstwem kreatywnych pomysłów. Kasia Cichocka, przeprowadzając metamorfozy, stara się uwzględnić potrzeby właścicieli ogrodu, wykorzystując wyposażenie, które już jest częścią aranżacji ogrodu. Efekt finalny zachwyca, o czy widzowie przekonają się już wkrótce.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *