Drugi sezon serialu YELLOWJACKETS w CANAL+ online

Nominowany do nagrody Emmy w siedmiu kategoriach (i do 16 innych nagród), uhonorowany dwoma Critics Choice Super Awards, serial SHOWTIME® YELLOWJACETS powróci z nowymi odcinkami w czerwcu tego roku na CANAL+ online. Pierwszy sezon osiągał średnio ponad 5 milionów widzów tygodniowo i był drugim najczęściej streamowanym serialem w historii SHOWTIME.

Sprawdź godziny emisji serialu „Yellowfackets” w PROGRAMIE TV

Stworzony przez Ashley Lyle i Barta Nickersona (Narcos), YELLOWJACKETS to saga o zespole utalentowanych licealistek, które (nie)szczęśliwie przeżyły katastrofę samolotu głęboko w odległej północnej dziczy. Serial jest kroniką przeistoczenia się grupy nastolatków, od skomplikowanej, ale dobrze funkcjonującej drużyny do dzikich klanów. Jednocześnie śledzi życie, które bohaterki próbują poskładać w całość prawie 25 lat później, udowadniając, że przeszłość nigdy nie jest naprawdę przeszłością, a to, co zaczęło się w dziczy, jest dalekie od zakończenia.

Koniec pierwszego sezonu przyniósł więcej pytań, niż odpowiedzi. Wątki zostały otwarte. Nikt nie wie co tak naprawdę wydarzyło się w głuszy, w grupie ocalałych, których relacje stają się coraz bardziej toksyczne. Jak z odosobnienia wydostali się Ci, którzy wydostać się mieli? Jak zginęli Ci, którzy na zawsze pozostać mieli w ostępach lasów Ontario? Jakie niewytłumaczalne siły skrywają się w gąszczach otaczających skąpe lokum bohaterów?

Drugi sezon zaczyna się dwa miesiące po tym, jak Shauna i Jackie pokłóciły się – z tragicznym skutkiem. W obliczu pogłębiającego się głodu i strachu, napięcie wśród Yellowjackets tylko rośnie. Surowe warunki zimy nasilają się z dnia na dzień, a psychika naszych ocalałych pogarsza się równie szybko. Zagrożone przez mrok dziczy i prześladujące wspomnienia, nasze byłe mistrzynie będą zmuszone do podjęcia skrajnie trudnych decyzji. W obliczu straszliwego wyzwania, jakim jest przetrwanie, prawdziwym koszmarem dla każdej okaże się odkrycie kim jest i co gotowa jest poświęcić, by przeżyć.

Ponadto, fani serialu mogą już posłuchać singla „No Return” (wersja rozszerzona), zupełnie nowej wersji głównej piosenki z nominowanego do nagrody SHOWTIME Emmy® serialu YELLOWJACKETS, wykonanej przez siedmiokrotnie nagrodzoną Grammy® Award piosenkarkę oraz autorkę tekstów Alanis Morissette. Nowy singiel zadebiutował w czwartym odcinku drugiego sezonu hitowej produkcji i jest już dostępny na platformach streamingowych na całym świecie za pośrednictwem Universal Music Canada. „No Return” autorstwa twórców YELLOWJACKETS, Craiga Wedrena i Anny Waronker, został pierwotnie wydany w styczniu 2022 roku.

W YELLOWJACKETS występują nominowana do nagrody Emmy i Critics Choice Award Melanie Lynskey („Castle Rock”), nominowana do Oscara® i Emmy Juliette Lewis („Camping”), nominowana do Emmy Christina Ricci („Z: Początek wszystkiego”) oraz Tawny Cypress („Unforgettable”). Do obsady dołączyli również Lauren Ambrose („Sześć stóp pod ziemią”, „Służąca”) i Simone Kessell („Obi-Wan Kenobi”) oraz Elijah Wood, który pojawi się gościnnie w jednym odcinku. W drugim sezonie wystąpią również Sophie Nélisse (“The Book Thief”), Jasmin Savoy Brown (“The Leftovers”), Sophie Thatcher (“Prospect”), Samantha Hanratty (“SHAMELESS”), Courtney Eaton (“Mad Max: Fury Road”), Liv Hewson (“Santa Clarita Diet”), Steven Krueger (“The Originals”), Warren Kole (“Shades of Blue”) i Kevin Alves. YELLOWJACKETS jest produkowany przez Lyle’a, Nickersona i innego showrunnera Jonathana Lisco. Drew Comins z Creative Engine pełni funkcję producenta wykonawczego wraz z Ameni Rozsa, Sarah L. Thompson i Karyn Kusama, która wyreżyserowała odcinek pilotażowy. Serial jest dystrybuowany na całym świecie przez Paramount Global Content Distribution.

Nominowany do nagrody Emmy, doceniony przez krytyków hitowy dramat SHOWTIME YELLOWJACKETS podczas premiery drugiego sezonu zanotował blisko 2 milionów widzów na wszystkich platformach.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

W Polsce nowe odcinki serialu emitowane będą od 28 czerwca o godz. 21:00 na CANAL+ PREMIUM oraz od rana tego samego dnia w CANAL+ online. Cały sezon pierwszy jest dostępny w serwisie CANAL+ online.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *