Drugi sezon „Nowej Ja!” na antenie NOWA TV

6 maja NOWA TV rozpocznie emisję drugiego sezonu programu „Nowa Ja!”. W każdą sobotę o godzinie 15:45 widzowie poznają historię innej bohaterki, która zdecydowała się na radykalną zmianę w swoim życiu – metamorfozę wizualną oraz mentalną. Polkom, które będą odkrywały nowe oblicze, niezmiennie towarzyszy Katarzyna Cichopek. W przemianach udział weźmie sztab profesjonalistów – stylistka Kaja Śródka, makijażystka Magda Gontarczuk, stylista fryzur Paweł Zięba oraz life coach Joanna Godecka.

Sprawdź godziny emisji serii „Nowa Ja!” w PROGRAMIE TV

II sezon „Nowej Ja!” tak jak poprzedni będzie obfitował w niezwykle wzruszające historie Polek, które w końcu postanowiły wziąć los w swoje ręce i dokonać rewolucyjnych zmian. Każdy odcinek poświęcony będzie jednej spośród jedenastu uczestniczek. To kobiety, które na co dzień mijamy na ulicy, a na które najczęściej nie zwracamy uwagi. Nic dziwnego – one same niewiele uwagi poświęcają sobie samym. Bohaterki opowiedzą o tym, co spowodowało, że przestały o siebie dbać, dlaczego nie wierzą w siebie, deprecjonują własne osiągnięcia czy czują się nieatrakcyjnie.

21-letnia Paulina po ciąży nie może dojść do formy i wagi, z kolei 34-letnia Małgosia po zawodzie miłosnym przestała widzieć w sobie kobietę. 42-letnia Agnieszka znalazła się natomiast na zakręcie. Straciła pracę, co znacząco wpłynęło na jej samoocenę. 28-letnia Agata całe życie podporządkowała synkowi. Do tej pory nie miała czasu, aby zastanowić się, czego tak naprawdę sama potrzebuje. Kompleksy 21-letniej Hani wzięły się ze szkoły, gdzie była szykanowana przez rówieśników. To, czego się wtedy nasłuchała, do dziś ma wpływ na jej życie.

Z pomocą bohaterkom „Nowej Ja!” przyjdzie Katarzyna Cichopek – żona, mama i kobieta sukcesu. Spróbuje zarazić uczestniczki energią i optymizmem, dzieląc się przy tym własnym doświadczeniem.

W swoich staraniach zostanie wsparta przez ekipę profesjonalistów od wizerunku – w tym sezonie będą to: stylistka Kaja Śródka, stylista fryzur Paweł Zięba, makijażystka Magda Gontarczuk oraz terapeutka i life coach Joanna Godecka. Zespół Kasi Cichopek wydobędzie z bohaterek wszystko to, co najpiękniejsze, aby tym samym udowodnić im, że tkwi w ich prawdziwe piękno, które do tej pory skrzętnie ukrywały. Prostymi sposobami pokażą, jak podkreślać walory urody oraz jak tuszować jej mankamenty. Joanna Godecka pomoże wzmocnić poczucie własnej wartości i wskaże, co zrobić, aby efektywniej wykorzystywać swoje mocne strony.

II sezon „Nowej Ja!” to nie tylko nowy zespół ekspercki, ale także nowe, odświeżone studio z „wiosenną” scenografią, która będzie tłem do metamorfoz jedenastu odważnych Polek, bohaterek programu.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *