Drugi sezon „Oddbods” w Boomerangu

Codzienność stworków Oddbods jest tak barwna jak kolory ich futerek. W drugim sezonie serialu futrzastych bohaterów czeka randka, opieka nad pisklęciem, które wypadło z gniazda i spotkanie z wyjątkowo złośliwą myszą. Premiera nowych odcinków we wtorek 18 kwietnia o godzinie 14:10 na antenie Boomeranga.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Kolorowe stworki Oddbods wracają na antenę Boomeranga, by znów bawić i zaskakiwać. W nowych odcinkach Slick i Newt postanowią wybrać się na randkę. Jednak to z pozoru niewinne spotkanie pociągnie za sobą lawinę poważnych konsekwencji. W sporym niebezpieczeństwie znajdzie się Pogo, który odkryje, że Bubbles posiada maszynę do klonowania. Nie myśląc o tym, co może się stać, postanowi wypróbować jej działanie i zrobić kopię samego siebie. Jak skończy się ta zabawa? O tym widzowie przekonają się oglądając drugi sezon serialu.

W nowych odcinkach szalone przygody czekają także Fuse, który znajdzie pisklę, które wypadło z gniazda i postanowi się nim zaopiekować. Szybko się okaże, że rola opiekunki to wyjątkowo trudne zajęcie. Innym razem bohater będzie musiał zmierzyć się z bardzo złośliwą myszą, która dostanie się do domu i zakłóci jego błogi sen. Pozbycie się uciążliwego gryzonia wcale nie będzie takie łatwe.

Premiera drugiego sezonu serialu „Oddbods” we wtorek 18 kwietnia na kanale Boomerang. Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 14:10.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *