Plebiscyt „NIEPRZECIĘTNI 2017” w radiowej Czwórce

Trwają zgłoszenia do czwórkowego plebiscytu „NIEPRZECIĘTNI 2017”. Akcja adresowana jest do osób między 18 a 35 rokiem życia, które mają wyjątkowe zainteresowania. W ubiegłym tygodniu gościem Czwórki był Tomasz Majewski – mistrz olimpijski w pchnięciu kulą i członek kapituły tegorocznego plebiscytu.

W sporcie zawsze ktoś musi wystawać ponad poziom i być tą osobą „nieprzeciętną”. Tacy są właśnie prawdziwi mistrzowie – mówił 6 kwietnia w audycji „Strefa sportu” Tomasz Majewski, podwójny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą (złoty medalista w 2008 i 2012 roku) oraz członek tegorocznego składu jury plebiscytu „Nieprzeciętni 2017”. W rozmowie z Norbertem Michalakiem mistrz zdradził, jakimi kryteriami będzie się kierował podczas dokonywania wyboru zwycięzcy i jakich osób szuka wśród zgłoszonych kandydatów: – Bardzo oryginalnych, z pomysłem na siebie i wyróżniających się czymś naprawdę specjalnym.

Czwórka zaprasza również do obejrzenia dwóch filmów z innymi jurorami tegorocznego plebiscytu na swoim kanale na YouTube. 25 marca gościem Beaty Kwiatkowskiej w audycji „Pasjonauci” był Jan Mela – zdobywca wielu prestiżowych nagród w dziedzinie sportu i działalności prospołecznej, który w wolnych chwilach podróżuje, szyje na maszynie i uprawia slackline (chodzenie po linie). Podróżnik opowiadał na antenie o istocie pasji, która motywuje ludzi do działania oraz o tym, co właśnie taką rolę odgrywa w jego życiu.

Drugim ze wspomnianych gości Czwórki był Antoniusz Dietzius – zwycięzca pierwszej edycji plebiscytu, choreograf, reżyser musicali. O pasjach oraz przygodzie z plebiscytem „Nieprzeciętni” opowiadał Uli Kaczyńskiej i Katarzynie Cygler w audycji „Artystyczny wybieg”.

Zapraszamy do śledzenia dalszych działań Czwórki związanych z akcją na antenie oraz w social mediach. Na stronach Czwórki i Polskiego Radia można znaleźć informacje o pełnym składzie jury, regulaminie plebiscytu oraz odsłuchać innych nagrań związanych z akcją: http://www.polskieradio.pl/10,Czworka.

W tym tygodniu w Czwórce pojawi się kolejny juror – Piotr „Vienio” Więcławski – pionier polskiej sceny hip-hopowej, dziennikarz muzyczny i pasjonat gotowania. Muzyk będzie gościem w czwartkowej audycji „Pierwsze słyszę” 13 kwietnia.

Stacja zachęca do zgłaszania się do plebiscytu „Nieprzeciętni 2017”. Laureat tegorocznej edycji oprócz splendoru, statuetki i uścisków dłoni czwórkowego jury, otrzyma laptopa Macbook Air. Czwórka czeka na zgłoszenia do 30 kwietnia.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *