“Skazany na śmierć: Sequel” – powrót kultowego serialu w wielkim stylu i w nowej odsłonie. W Polsce odcinki piątego sezonu trafią na antenę tuż po światowej premierze. Start w piątek, 14 kwietnia, o godzinie 21:00. Tylko w CANAL+. “Skazany na śmierć: Sequel” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier serialowych ostatnich miesięcy.

Sprawdź godziny emisji serialu “Prison Break” – “Skazany na śmierć” w PROGRAMIE TV

“Prison Break: Sequel” to opowieść o dalszych losach Sary (Sarah Wayne Callies) i Lincolna (Dominic Purcell), którzy – przekonani o śmierci Michaela (Wentworth Miller) – próbują na nowo ułożyć sobie życie. Pewnego dnia odkryją jednak, że Scofield przeżył i przebywa w więzieniu w Jemenie. Bohaterowie postanawiają jeszcze raz zorganizować brawurową ucieczkę, która okaże się zaledwie początkiem skomplikowanej intrygi.

W nowej serii, poza główną trójką, pojawią się także inni dobrze znani widzom bohaterowie, wśród nich m.in. “T-Bag” Bagwell (Robert Knepper), Fernando Sucre (Amaury Nolasco), Benjamin Miles “C-Note” Franklin (Rockmond Dunbar) czy Paul Kellerman (Paul Adelstein).

Wierzę, że fani będą zachwyceni, kiedy zobaczą wszystkie postaci znowu razem – mówiła przed premierą Dana Walden, Prezes i Dyrektor Generalny FOX Television Group.

W rolach głównych zobaczymy Wentwortha Millera oraz Dominica Purcella, którzy po zakończeniu czwartego sezonu “Skazanego na śmierć” wystąpili razem w serialach “Flash” oraz “Legends of Tomorrow”. Sarah Wayne Callies zagrała między innymi w serialu “The Walking Dead” oraz “Colony”.

Źródło: nc+