XI Płocka Noc Kabaretowa na antenie Polsatu

Paranienomalni, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących czy Kabaret Młodych Panów to tylko część z gwiazd, które zobaczymy 30 kwietnia podczas XI Płockiej Nocy Kabaretowej. Salwy śmiechu, doskonałe premierowe skecze i piosenki połączy hasło przewodnie wieczoru – „Kobieta pracująca”. Bezpośrednia transmisja w Polsacie o godzinie 20:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Polsatu

30 kwietnia po raz jedenasty Płock zmieni się w stolicę polskiego kabaretu, a wszystko to za sprawą otwierającej sezon plenerowych występów XI Płockiej Nocy Kabaretowej. W amfiteatrze nad Wisłą artyści zmierzą się z legendą kobiety pracującej. Ta najsławniejsza, wykreowana przez niezapomnianą Irenę Kwiatkową w kultowym „40-latku” może być tu tylko jednym z przykładów, bo w dzisiejszych czasach kobieta podejmuje się różnych zadań i w większości cytując tę klasyczną postać – „żadnej pracy się nie boi”. Płeć piękna pracuje ciężej, często na kilku etatach doskonale radząc sobie zarówno z zawodowymi wyzwaniami jak i w domu. Artyści kabaretowi będą więc mieć spore pole do popisu w poszukiwaniu najbardziej zapracowanej kobiety w Polsce. Miejscem castingu będzie płocka scena, a całość poprowadzi prawdziwa kobieta pracująca – Katarzyna Pakosińska, którą wspomoże kabaret Nowaki.

Warto będzie spędzić ten wieczór przed telewizorem, by przekonać się, jakie absolutnie premierowe skecze przedstawią gwiazdy polskiej kabaretowej sceny. W poszukiwaniach kobiety pracującej wezmą udział: Paranienormalni, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Formacja Chatelet, Kabaret K2 oraz Mikołaj Cieślak i Iza Dąbrowska. W Płocku po raz pierwszy przed tak dużą publicznością telewizyjną wystąpią również laureatki tegorocznej Paki, czyli piękne dziewczyny z kabaretu A jak.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *