W poniedziałek 15 maja o godzinie 16:00 TV Puls rozpocznie emisję drugiej serii programu rozrywkowego “ALE NUMER!”. Widzów czeka jeszcze większa porcja doskonałej zabawy dla całej rodziny i najlepszych gagów z ukrytej kamery. W roli prowadzącej program – przezabawna Kasia Kołeczek, lubiana aktorka, znana z ról komediowych nie tylko w Polsce ale i za granicą. Emisje odcinków od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:00.

Sprawdź godziny emisji programu “ALE NUMER!” w PROGRAMIE TV

Program “ALE NUMER!” to własna produkcja Telewizji Puls, która zadebiutowała na antenie TV Puls 13 lutego br. i zgromadziła wśród widzów rzesze fanów. Najlepsze odcinki osiągały ponad 500 000 widzów (AMR – średnia minutowa, grupa 4+) i SHR 6,68%.

Drugi sezon programu “ALE NUMER!” startuje w TV Puls w poniedziałek 15 maja, z jeszcze większą porcją najlepszych żartów nagranych ukrytą kamerą.

Seria liczy 41 odcinków – w każdym z nich gospodyni programu, jedyna w swoim rodzaju Kasia Kołeczek, będzie serwować widzom potężną dawkę dobrego humoru. Esencją programu są krótkie filmiki, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie stawiani są w niecodziennych, zwariowanych sytuacjach.

“ALE NUMER!” to program oparty na formacie słynnego kanadyjskiego show “Just for Laughs: Gags”, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Emitowany był w największych światowych stacjach telewizyjnych, takich jak: BBC One UK, Disney Channel Asia, VIVA Brasil czy RTL Television Croatia.

Polską wersję “ALE NUMER!” w TV Puls prowadzi Kasia Kołeczek – aktorka filmowa, serialowa i teatralna, która swoją karierę rozwija zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Absolwentka PWST w Warszawie. W ostatnim czasie wystąpiła m.in. w kinowym hicie “Bridget Jones 3”. Na swoim koncie ma współpracę z takimi teatrami jak Polski w Warszawie, Polski w Bydgoszczy, Polonia i Och-Teatr. Na deskach stołecznego “Klubu Komediowego” można ją zobaczyć w cyklu przedstawień kabaretu literackiego “Fabularny Przewodnik po…” oraz w jej monodramie “Co modna pani wiedzieć powinna”.

“ALE NUMER!”, 2. sezon

Premiera: poniedziałek, 15 maja, godzina 16:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:00

Źródło: Telewizja Puls