Drugi sezon programu „Królowe życia” w TTV

„Królowe życia” wracają na antenę TTV. Z impetem i nowymi pomysłami na siebie i świat. Wyróżniają się z tłumu, są odważne, przebojowe i niezależne. Idą pod prąd, a opiniami na swój temat się nie przejmują, mówią na głos to, co innym wydaje się nie do pomyślenia. Nie dbają o konwenanse. Lubią życie, pieniądze i smak sukcesu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TTV

Taka jest Dagmara z Kłodzka – kolorowa, głośna, energiczna. Kocha futra, biżuterię i przepych. Z życiowych błędów wyciąga wnioski. Nikogo nie krytykuje. Sama krytyką na swój temat się nie przejmuje. Naczelne miejsce w jej sercu zajmuje 15-letni syn Conan. Twarda i bezkompromisowa, potrafi walczyć o swoje jak lwica, ale serce jej mięknie, gdy trzeba pomóc bezdomnemu Ryszardowi. W nowej serii zobaczymy jak działa jej wymarzona dyskoteka w amerykańskim stylu.

Stylu nie traci Gabriel – Versace z Głogowa, który projektuje futra dla gwiazd z pierwszych stron gazet. Gabriel ani w życiu, ani w pracy nie rozstaje się ze swoim partnerem Rafałem, z którym tańczy ogniste tango i z takim samym zapałem kłóci się o meble. Gabriel w ostrych słowach potrafi krytykować gust polskich nowobogackich, jak i docenić talent konkurencji. Nie znosi jednak homofobii i zakłamania.

W nowym sezonie do grona panujących dołączą dwie nowe „monarchinie” – Kamila i Patrycja – każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Kamila na co dzień mieszka w Poznaniu. Kocha modę, dba o urodę, spełniona bizneswoman, która z partnerem doktorem Maciejem, tworzy nowy gabinet medycyny estetycznej. Nie wstydzi się zamiłowania do drogich torebek i otwarcie deklaruje, że swój punkt G, odnajduje na końcu słowa shoppinG. Nie przebiera w słowach, a swoich hejterów zawsze ciepło pozdrawia.

Z kolei Patrycja to Wrocławianka z urodzenia, a Warszawianka z wyboru. Kobieta o wielu twarzach i talentach. Pisze książkę o blaskach i cieniach życia w stolicy, nagrywa singiel, pozuje do zdjęć. Świadoma swojej urody potrafi owijać mężczyzn wokół palca. Jednak na tego jedynego wciąż czeka. Swoje kaprysy spełnia sama. Gdy będzie chciała mieć zaręczynowy pierścionek, to sama go sobie kupi…

Takie są nasze „Królowe Życia”, którym wszystko przystoi.

„Królowe Życia”

Premiera: piątek, 3 marca, godzina 22:00
Powtórka: sobota, godzina 23:15 oraz wtorek, godzina 23:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *