Drugi sezon programu „Zacznij od zdrowia” w TVP2

Nowoczesny magazyn o tematyce prozdrowotnej powraca z aktualnymi, ciekawymi tematami. Pierwszy odcinek drugiego sezonu już w niedzielę, 9 października o godz. 17:30 w TVP2.

Sprawdź godziny emisji audycji „Zacznij od zdrowia” w PROGRAMIE TV

„Zacznij od zdrowia” to program poświęcony zagadnieniom zdrowotnym, które w czasie pandemii stały się szczególnie istotnie dla każdego człowieka. Ograniczenia w dostępie do służby zdrowia, choroby cywilizacyjne, brak wiedzy dotyczącej profilaktyki zdrowotnej, konieczność zmiany trybu życia czy zaburzenia psychiczne to tylko część problemów, z którymi boryka się większość społeczeństwa. Dlatego tak istotne jest pokazanie, jak żyć zdrowo i zmieniać dotychczasowe nawyki. Kolejne odcinki poświęcone będą takim zagadnieniom z obszaru medycyny, jak nadciśnienie, choroby onkologiczne, problemy z oddychaniem, zdrowie psychiczne oraz aktywność fizyczna.

Tematem pierwszego odcinka będzie stan zdrowia po pandemii. Przez ostatnie dwa i pół roku wirus COVID-19 był tematem numer jeden nie tylko w medycynie, ale też w gospodarce, polityce i szeroko pojętej sferze społecznej. Jak wygląda sytuacja dziś? Z jakimi dolegliwościami po zakażeniu wirusem mierzą się Polacy? Tego widzowie dowiedzą się już 9 października.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Program, którego drugi sezon składa się z 12 odcinków, poprowadzi Adam Giza.

„Zacznij od zdrowia” – niedziela, godz. 17:30, TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *