Premierowy koncert Bartasa Szymoniaka w radiowej Trójce

W niedzielę, 9 października, o godz. 19.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpi Bartas Szymoniak. Muzyk zaprezentuje na scenie radiowej Trójki utwory z najnowszej płyty „Granice”, która miała premierę 30 września. Transmisja na antenie Programu 3 Polskiego Radia, a także – w formie streamingu wideo – na Facebooku i kanale YouTube stacji oraz stronie trojka.polskieradio.pl. Koncert odbędzie się z udziałem publiczności. Zaproszenia można zdobyć, słuchając Trójki.

Bartas Szymoniak to wokalista, kompozytor, autor tekstów, twórca własnego stylu beatrock. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach. To laureat „Idola”, w latach 2008-2015 frontman zespołu „Sztywny Pal Azji”, finalista konkursu Premiery 59 Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu z utworem „Kochać naprawdę”.

30 września ukazała się najnowsza, czwarta płyta Artysty zatytułowana „Granice” – singlami z tego wydawnictwa są utwory „Kochać naprawdę” oraz „Powroty” . Na krążku usłyszeć można także nietuzinkowe aranżacje muzyczne do słów C. K. Norwida i Stanisława Głowacza. – Nie mam tak naprawdę na tej płycie faworyta i muszę powiedzieć, że każdy utwór świetnie mi się gra – powiedział Bartas Szymoniak w rozmowie z Tomkiem Żądą podczas „Spotkania na ŻĄDAnie” na kanale YouTube Polskiego Radia 30 września br. – Zapraszam serdecznie na ten koncert (9 października). Będzie nam bardzo miło, jeśli ta płyta będzie mogła wybrzmieć przy pełnej Sali – dodał muzyk.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *