Drugi sezon serialu „4 Blocks” na TNT

Historia przestępczego rodu Hamady powraca na antenę TNT. Drugi sezon „4 Blocks”, jednego z najlepszych europejskich seriali ostatnich lat, będzie miał swoją premierę 19 listopada o godz. 22:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „4 Blocks” w PROGRAMIE TV

Handel narkotykami, zorganizowana przestępczość, walki gangów, morderstwa – to tylko kilka elementów fabuły serialu „4 Blocks”. Głównym bohaterem produkcji TNT jest Libańczyk Ali „Toni” Hamady. Mężczyzna stoi na czele rodu, którego członkowie na co dzień zajmują się produkcją i dystrybucją narkotyków na ulicach Berlina.

Akcja drugiego sezonu rozgrywa się rok po wydarzeniach z finału pierwszej serii. Przez ten czas wiele zmieniło się u członków rodu Hamady. Abbas trafił do więzienia, a przeciw niemu toczy się proces o morderstwo. Amara i Latif zaczynają na nowo układać swoje życie, zaś Toni w końcu może zająć się handlem nieruchomościami, czyli biznesem, o którym zawsze marzył. Jednak próby rozszerzenia wpływów klanu, jakie podejmuje główny bohater serii, wystawiają na ogromne niebezpieczeństwo jego małżeństwo z Kalilą, a wpływowi i niebezpieczni przeciwnicy nie poddadzą się bez walki. Kto zwycięsko wyjdzie z tej rozgrywki?

Serial pokazuje realia życia gangsterów w mrocznym, przestępczym półświatku stolicy Niemiec. Dzięki doskonałej realizacji widzowie wezmą udział w intensywnych pościgach ulicami Berlina i z bliska zobaczą, jak funkcjonuje kryminalne podziemie, pełne przemocy i narkotyków. Dodatkowo klimat serialu tworzy wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, łącząca w sobie elementy muzyki hip-hopowej, elektronicznej oraz tradycyjne dźwięki charakterystyczne dla Bliskiego Wschodu.

„4 Blocks” ma także łagodniejsze oblicze, którego przedstawicielkami są kobiety należące do rodu Hamady. To one w dużej mierze wpływają na działania głównych bohaterów. Wśród doskonałych aktorek grających role żon, córek i kochanek, znalazła się także Polka, Karolina Łodyga.

Sprawdź ofertę kanału TNT w PROGRAMIE TV

Druga odsłona serialu składa się z siedmiu odcinków. Na stanowisku reżyserskim Oliver Hirschbiegel i Özgür Yıldırım zastąpili twórcę pierwszej serii, Marvina Krena. Do znanej z poprzedniego sezonu obsady dołączy kilka nowych twarzy, wśród których znajdują się m.in. przedstawiciele świata muzyki – raper GZUZ i raperka Eunique oraz aktorzy David Schütter i Uwe Preuss.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *