Drugi sezon serialu „Ciało niepedagogiczne” w TNT

Niepoprawni nauczyciele ze Smoot High powracają. Po wakacjach szkołę czekają zmiany – wszystko za sprawą nowego dyrektora, który szybko zaczyna wprowadzać swoje porządki. Zapowiada się, że będzie to długi i trudny rok szkolny. Premiera drugiego sezonu serialu „Ciało niepedagogiczne” w niedzielę 5 lutego na antenie TNT.

W Smoot High – fikcyjnej szkole w amerykańskim stanie Colorado – rozpoczyna się rok szkolny, a wraz z nim nadchodzą wielkie zmiany. Nowy dyrektor szybko zaczyna wprowadzać swoje porządki. Główni bohaterowie, jeśli chcą zachować pracę, będą musieli bardzo się postarać i dostosować do wprowadzonych zasad. Niepoprawni nauczyciele, oprócz posad, spróbują również ocalić swoje przyjaźnie i godność.

W drugim sezonie serialu grono pedagogiczne zmierzy się również z uciążliwym problemem graffiti, które masowo zacznie pojawiać się na szkolnych murach. Do pomocy w tropieniu wandali nauczyciele wynajmą ekipę ze specjalistycznymi kamerami i zorganizują nocną zasadzkę. Niestety do zaplanowanej z rozmachem akcji szybko wkradnie się wiele chaosu i wszystko może skończyć się prawdziwą katastrofą.

Premiera drugiego sezonu serialu „Ciało niepedagogiczne” w niedzielę 5 lutego na antenie TNT. Emisja w każdą niedzielę o godzinie 20:05 i 20:30.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *