Drugi sezon serialu „Objazd” w TNT

W związku z nową pracą Nate’a Parkerowie przenoszą się do Nowego Jorku i chcą zacząć wszystko od nowa. Powrót do wielkiego miasta jeszcze bardziej komplikuje zwariowaną rzeczywistość bohaterów, którzy będą musieli zmierzyć się z nowymi problemami i demonami przeszłości. Premiera drugiego sezonu serialu „Objazd” w niedzielę 23 kwietnia na antenie TNT.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

Pomysł przeprowadzki do Nowego Jorku podoba się wszystkim z wyjątkiem Robin, która boi się, że będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością. Postanawia jednak wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć od rozwodu z Carlosem. Niestety szybko okazuje się, że nie będzie to takie proste, bo mężczyzna, który tylko formalnie jest jej mężem, ma zupełnie inne plany.

W drugim sezonie Nate i Robin zaczną też myśleć o kolejnym dziecku. Jednak zanim w ich życiu pojawi się nowy członek rodziny, muszą najpierw uporać się z Jaredem i Delilah, którzy właśnie wchodzą w trudny okres dojrzewania. Choć Parkerowie robią wszystko, by żyć jak przeciętna nowojorska rodzina, codzienne problemy sprawiają, że sytuacja często wymyka im się spod kontroli. Szereg ich dziwnych zachowań sprawia, że zaczną być obserwowani przez agentów federalnych.

Premiera drugiego sezonu serialu „Objazd” 23 kwietnia na antenie TNT. W każdą niedzielę będzie można zobaczyć dwa odcinki – o godzinie 20:05 i 20:30.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *