Drugi sezon serialu „SIX” w HBO GO i HBO

Drugi sezon serialu „SIX” – produkcji inspirowanej działaniami jednej z najbardziej elitarnych amerykańskich jednostek wojskowych SEAL Team Six – będzie miał premierę w HBO GO już 29 maja. Autorem serialu jest nominowany do Oscara scenarzysta William Broyles. Premiera na antenie HBO zaplanowana została na 6 lipca.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

„SIX” to opowieść o nowoczesnym i świetnie wyszkolonym oddziale żołnierzy do zadań specjalnych, którzy podejmują się niebezpiecznych i wymagających zadań. Jednym z poprzednich była misja, w trakcie której jednostka podjęła się odszukania i wyeliminowania groźnego szefa afgańskich talibów. W drugim sezonie serialu oddział specjalny wyrusza na kolejną misję, tym razem biorąc na cel siatkę terrorystyczną, która jest odpowiedzialna za śmierć ich kolegi i przełożonego „Ripa”. Łącząc siły z Giną Cline (Olivia Munn) – przebiegłą i bezwzględną agentką CIA, razem podejmują działania na terenie Europy Wschodniej.

Autorami scenariusza są ojciec i syn – nominowany do Oscara scenarzysta William Broyles („Apollo 13”, „Castaway”, „Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej”) oraz weteran wojennych operacji specjalnych, David Broyles. Scenariusz produkcji zainspirowany został prawdziwymi historiami oddziału SEAL Team Six, które pokazują, jak skomplikowane jest ich życie zawodowe i prywatne, a także jak trudne decyzje dotyczące życia i śmierci muszą często podejmować.

W rolach głównych ponownie wystąpili: Barry Sloane („Noe: Wybrany przez Boga”), Kyle Schmid („Śmiertelna odwilż”), Juan Pablo Raba (serial „Narcos”), Edwin Hodge (serial „Chicago Fire”), Jaylen Moore (serial „Nocna zmiana”), Brianne Davis („Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej”) oraz Nadine Velazquez („Lot”). Do obsady w drugim sezonie dołączyli: Olivia Munn (serial HBO „Newsroom”), Eric Ladin (serial „Dochodzenie”), Nikolai Nikolaeff (serial „Camp”) oraz gościnnie Erik Palladino (serial „Suits”). Serial wyprodukowany został przez A+E Studios.

Drugi sezon składać się będzie z jedenastu odcinków. Premiera pilota nowego sezonu serialu „SIX” odbędzie się w HBO GO już 29 maja, dzień po światowej premierze. Drugi odcinek zadebiutuje 31 maja w HBO GO, a kolejny odcinek odcinki będą pojawiały się w serwisie co wtorek. Na antenie HBO premiera pierwszego odcinka zaplanowana została na 6 lipca o godz. 20:10.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *