Koncert „Będzie się działo – Dzień Dziecka” w Polsacie

Niespodzianki dla najmłodszych w dniu ich święta to już tradycja. W tym roku Telewizja Polsat i Fundacja Polsat zapraszają do Gdańska na koncert zatytułowany „Będzie się działo – Dzień Dziecka”. Transmisja w sobotę 2 czerwca od godziny 20:00 tylko w Polsacie. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz.

Na pierwszy weekend czerwca Telewizja Polsat oraz Fundacja Polsat przygotowały dla wszystkich dzieci z okazji ich święta wyjątkowy prezent. Na scenie na gdańskim Targu Węglowym wystąpią najpopularniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej, dzięki nim „będzie się działo”. Bawić nas będą: Piersi z niezapomnianą „Bałkanicą”, energetyczny Enej, Blue Cafe, który obchodzi w tym roku 20-lecie pracy artystycznej, a także Ewelina Lisowska, zespół Feel oraz Stefano Terazzino, Kasia Popowska, Lanberry i trio My3 znane z sobotnich programów Polsatu, czyli Julka, Natka i Gefi, które już za chwilę wydadzą swój drugi album zatytułowany „Podróż w czasie”.

Artyści wykonają nie tylko swoje największe hity, ale również utwory, które przypominają im dzieciństwo. Na użytek koncertu gwiazdy podzieliły się prywatnymi fotografiami z albumów rodzinnych. Dla niektórych będzie to wzruszające, ale i zabawne doświadczenie zobaczyć swojego idola gdy był kilkuletnim dzieckiem.

Kochani, najfajniejsze miejsce w dniu 2 czerwca o godzinie 20:00 to okolice Waszego telewizora. Bądźmy wszyscy tego dnia szczęśliwymi, wesołymi dziećmi. Zapraszamy – zapowiada jeden z prowadzących koncert Krzysztof Ibisz.

Transmisja koncertu „Będzie się działo – Dzień Dziecka” na antenie Telewizji Polsat w sobotę, 2 czerwca od godziny 20:00.

2 czerwca będzie również doskonałą okazją, aby świętować rozbudowę Pomorskiego Ośrodka Terapii Laserowej im. Fundacji Polsat w Gdańsku. Jest to miejsce szczególne. Ośrodek powstał w 2013 r. i zajmuje się leczeniem wrodzonych anomalii naczyniowych u dzieci, a także kompleksowym leczeniem blizn, zwłaszcza blizn pooparzeniowych. To najlepiej wyposażony ośrodek tego typu w Polsce. Fundacja Polsat przekazała na jego rozbudowę milion złotych, a w sumie w województwie pomorskim wsparła 55 szpitali i ośrodków przekazując ponad 4,7 mln zł.

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 32 443 małych pacjentów i wsparła finansowo 1211 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd ponad 228 milionów złotych. Więcej informacji o działaniach Fundacji POLSAT – www.fundacjapolsat.pl.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *