Drugi sezon serialu „Świat gliniarzy” w Stopklatce TV

Niepokorny gliniarz, bezwzględny świat gangsterów i cienka granica między dobrem a złem… 7 stycznia 2016 roku kanał filmowy Stopklatka TV rozpocznie emisję drugiego sezonu obsypanego nagrodami serialu kryminalnego „Świat gliniarzy”. Będzie to premiera w ogólnodostępnej telewizji.

Akcja serialu „Świat gliniarzy” rozgrywa się w niebezpieczniejszej części Los Angeles, w miejscu, w którym rządzą przestępcy. W brutalnym i moralnie dwuznacznym świecie granica między dobrem a złem jest przekraczana każdego dnia. Detektyw Vic Mackey, szef elitarnej jednostki uderzeniowej, by stawić czoła gangsterom, niejednokrotnie musi sięgać do metod, które wychodzą poza granice prawa. To wojna, w której wszelkie reguły zostają nagięte, a Mackey, żeby utrzymać porządek na ulicach, często musi walczyć z przestępcami ich własnymi metodami. Nie wszystkim podoba się jednak sposób działania Mackey’a… Czy stanie się to przyczyną wewnętrznego konfliktu w szeregach policji?

„Świat gliniarzy” zdobył wielką popularność na świecie i ma na koncie szereg nagród i nominacji amerykańskiego przemysłu filmowego. Został uhonorowany m.in Złotym Globem dla najlepszego serialu dramatycznego, a Michael Chiklis otrzymał za rolę detektywa Vica Mackey’a Złotego Globa oraz nagrodę Emmy.

„Świat gliniarzy”

Premiera 2. sezonu: czwartek, 7 stycznia, godzina 22:10 (odcinek 1. i 2.)
Emisja: czwartek, około godziny 22:00 (po dwa odcinki)
Powtórka: sobota, po godzinie 0:00

Źródło: Stopklatka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *