Drugi sezon serialu „The Outpost” na kanale SCI FI


Serial The Outpost opowiadający o losach Talon, poszukującej zemsty jedynej przedstawicielki rasy Czarnokrwistych, doczeka się drugiego sezonu. Na przyszły rok zapowiedziana została kontynuacja serii, która pojawi się również na kanale SCI FI w Polsce. Od 9 września pierwszy sezon The Outpost emitowany jest przez stację SCI FI w każdą niedzielę o 21:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „The Outpost” w PROGRAMIE TV

The Outpost to przygodowy serial fantasy osadzony w klimacie średniowiecza ukazujący historię Talon — silnej i niezależnej bohaterki, która jest jedyną ocalałą przedstawicielką rasy Czarnokrwistych. Wiele lat po tym, jak cała jej wioska została zgładzona przez gang brutalnych najemników, a ona sama musiała ukrywać swoje pochodzenie w obawie o swoje życie, Talon udaje się do oddalonej od cywilizacji bazy w poszukiwaniu zabójców swojej rodziny. Wkrótce potem dziewczyna odkrywa, że ​​posiada tajemniczą nadprzyrodzoną moc, którą musi nauczyć się kontrolować, aby uratować siebie i obronić świat przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

W obsadzie The Outpost pojawił się Jake Stormoen (znany z Extinct, serii Mythica), Andrew Howard (Hatfields and McCoys: Wojna Klanów, Bates Motel, Agents of S.H.I.E.L.D.), Anand Desai-Barochia (Emmerdale, Lake Mead) i Robyn Malcolm (Tajemnice Laketop, Hostiles). Twórcami serialu jest duet Kynan Griffin i Jason Faller. Producentami wykonawczymi są Dean Devlin, współscenarzysta i producent filmu Stargate z 1994 r. oraz Jonathan Glassner, showrunner i producent serialu Gwiezdne wrota.

Źródło: NBCUniversal Inernational Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *