“Transformers: Cyberverse” w Cartoon Network


Olbrzymie maszyny, międzygwiezdne podróże i imponujące pojedynki bitewne potężnych bohaterów pojawią się w nowym serialu Cartoon Network „Transformers: Cyberverse”. Premiera przygód pogrążonych w wojnie Decepticonów i Autobotów już 27 października.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

W ostatni weekend października w Cartoon Network będzie można zobaczyć premierę nowej produkcji Boulder Media Limited, Hasbro Studios i Allspark Animation – „Transformers: Cyberverse”. Serial przedstawia losy bohaterskich Autobotów i ich odwiecznej walki z Decepticonami, które chcą przejąć władzę nad światem.

Na Ziemię przybędzie Bumblebee, lecz w wyniku utraty pamięci nie będzie w stanie wykonać bardzo ważnej misji. Od tego, czy poradzi sobie z amnezją, zależą losy planety i jego przyjaciół. Na szczęście z pomocą przyjdzie mu Windblade i spróbuje naprawić szkody, do których doszło. Odzyskane strzępki wspomnień skierują uwagę żółtego wojownika na potężnego przywódcę wrogich robotów – Megatrona.

Premiera nowego serialu „Transformers: Cyberverse” już 27 października w Cartoon Network. Emisja w sobotę 27 oraz w niedzielę 28 października o godz. 20:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *