Drugi sezon „The Happos Family” na antenie kanału Boomerang

Kanał dziecięcy Boomerang znów zabierze widzów na safari, gdzie mieszka niezwykła rodzina niebieskich hipopotamów. Pełne szalonych przygód życie głównych bohaterów zaczyna się wtedy, gdy ostatni zwiedzający opuszczają bramy parku. Premiera drugiego sezonu „The Happos Family” w poniedziałek 22 stycznia.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

„The Happos Family” to pierwsza oryginalna produkcja stacji Boomerang. Niebieskie hipopotamy zamieszkują na safari. Przez cały dzień leniwie taplają się w błocie i są główną atrakcją dla tłumów odwiedzających park. Jednak, gdy tylko kończą się godziny zwiedzania, zaczyna się szalone życie mieszkańców, którym nigdy nie brakuje pomysłów na spędzanie wolnego czasu.

Drugi sezon serialu to dwadzieścia pięć siedmiominutowych odcinków wypełnionych ciepłym, familijnym humorem, nowi bohaterowie i jeszcze więcej zwariowanych przygód niebieskich hipopotamów. Widzowie będą mieli szansę poznać Piłkarza, Naukowca i Akrobatę. Odkryją też nieznane dotąd zakamarki parku safari i przekonają się, że wszystko może się tam wydarzyć: Kaskader przygotowuje się do brawurowego skoku, a Astronauta planuje lot na Księżyc.

Na premierę drugiego sezonu serialu „The Happos Family” stacja Boomerang zaprasza w poniedziałek 22 stycznia. Emisja nowych odcinków codziennie, od poniedziałku do czwartku o godz. 14:00.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *