Drugi sezon „The Outpost” pojawi się na kanale SCI FI

Wchodzący w skład portfolio NBCUniversal kanał SCI FI, który dostarcza ekscytującą rozrywkę dla fanów gatunku science fiction w każdym wieku, pod koniec poprzedniego roku ogłosił powstanie kolejnego sezonu The Outpost. Serial od Electric Entertainment, Arrowstorm Entertainment i Balkanic Media od stycznia kręcony jest w Serbii. Drugi sezon The Outpost pojawi się na antenie SCI FI latem tego roku.

Sprawdź godziny emisji serialu „The Outpost” w PROGRAMIE TV

The Outpost to przygodowy serial fantasy osadzony w klimacie średniowiecza opowiadający o losach Talon — silnej i niezależnej bohaterki, która jest jedyną ocalałą przedstawicielką rasy Czarnokrwistych. Wiele lat po tym, jak cała jej wioska została zgładzona przez gang brutalnych najemników, a ona sama musiała ukrywać swoje pochodzenie w obawie o swoje życie, Talon udaje się do oddalonej od cywilizacji bazy w poszukiwaniu zabójców swojej rodziny. W fortecy na obrzeżach cywilizowanego świata Talon uczy się kontrolować swoje nadprzyrodzone moce i musi sprzymierzyć się z Królową, by razem móc bronić świata przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

Oprócz odtwórczyni postaci głównej bohaterki Jessiki Green (Roman Empire: Reign of Blood) w obsadzie The Outpost pojawią się ponownie Jake Stormoen (znany z Extinct, serii Mythica) jako kapitan Garret Spears, Imogen „Immy” Waterhouse (Zwierzęta nocy) w roli Lady Gwynn Calkussar, Anand Desai-Barochia (Emmerdale, Lake Mead) jako alchemik Janzo, Andrew Howard (Hatfields and McCoys: Wojna Klanów, Bates Motel, Agents of S.H.I.E.L.D.) jako Cedric Wythers oraz Robyn Malcolm (Tajemnice Laketop, Hostiles) w roli Elinor. Do obsady dołączą Glynis Barber (Dempsey i Makepeace na tropie, Point Break – na fali), Aaron Fontaine jako Tobin, Lilli Hollunder jako Rebb i Jelena Gavrilović, która w The Outpost wcieli się w postać Chunjin.

Twórcami serialu jest duet Kynan Griffin i Jason Faller. Producentami wykonawczymi są Dean Devlin, współscenarzysta i producent Stargate SG-1 oraz Jonathan Glassner, showrunner i producent serialu Gwiezdne wrota. Za produkcję odpowiadają również zespoły Electric Entertainment (Marc Roskin i Rachel Olschan-Wilson) i Arrowstorm Entertainment (Jason Faller and Kynan Griffin), odpowiedzialni za serię Mythica. Współproducentami są również Jennifer Griffin z Arrowstorm Entertainment oraz Jonathan English z Balkanic Media.

Sprawdź ofertę kanału SCI FI w PROGRAMIE TV

Premiera drugiego sezonu The Outpost już w połowie 2019 roku.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *