Drugi sezon „Tropicieli” w TNT

Paczka detektywów-amatorów z Nowego Jorku powraca w drugim sezonie serialu „Tropiciele”. Przyjaciele, którzy będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami wywołanej przez siebie tragedii, szybko zatęsknią za zwykłymi, codziennymi problemami. Premiera w lutym na kanale TNT.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

Twórcy „Tropicieli” wzięli sobie do serca słynne powiedzenie Alfreda Hitchocka, według którego dobry film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. Drugi sezon serialu TNT rozpoczyna się od mocnego uderzenia – Dory i jej przyjaciele muszą zatrzeć ślady popełnionej pod koniec pierwszego sezonu zbrodni. Bohaterowie podejmą próbę powrotu do normalnego życia, jednak szybko okaże się, że poczucie winy niełatwo zagłuszyć. Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, kiedy do akcji wkroczy nowa bohaterka – dociekliwa policjantka Joy.

„Tropiciele” to serial z gatunku określanego jako „comedy drama”. Produkcja opowiada o czwórce pogubionych życiowo dwudziestolatków, którzy usiłując odnaleźć się w nowojorskiej rzeczywistości, przez przypadek wplątują się kryminalną zagadkę. W rolach głównych występują Alia Shawkat („Bogaci Bankruci”), John Reynolds („Stranger Things”), Meredith Hagner („Męska robota”) i John Early („Sąsiedzi 2”). Pierwszy sezon „Tropicieli” cieszył się powodzeniem zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Serial zdobył imponującą ocenę 100% w serwisie Rotten Tomatoes, a do jego oglądania zachęcał nawet legendarny twórca horrorów, Stephen King.

Premiera drugiego sezonu „Tropicieli” w lutym na antenie TNT. Stacja przypomni również widzom pierwszy sezon serialu, którego emisja rozpocznie się pod koniec stycznia.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *