Drugi sezon „Wyluzuj, Scooby-Doo!” w Boomerangu

Tchórzliwy psi detektyw powraca, by razem ze swoją niezawodną ekipą rozwiązać kolejne mroczne zagadki. W nowych odcinkach Scooby-Doo zostanie zraniony przez wilkołaka, a pozostali bohaterowie spróbują rozprawić się z potworem, który terroryzuje turystów na plaży. Premiera drugiego sezonu serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!” w poniedziałek 17 lipca na antenie Boomeranga.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

W nowym sezonie serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!” tytułowy bohater trafi do szpitala. Gdy zacznie się źle czuć, jego przyjaciele natychmiast postanowią zawieźć go do lekarza. Na miejscu okaże się, że Scooby został zraniony przez wilkołaka. Teraz ekipa detektywów, by pomóc czworonożnemu przyjacielowi, musi jak najszybciej odnaleźć sprawcę tego tajemniczego ukąszenia.

Problemy nie ominą też Freda, który przez długi czas będzie cierpiał na bezsenność. Kudłaty, Velma i Daphne podejmą decyzję, że najlepiej zrobi mu wakacyjny wyjazd. Niestety, błogi relaks nie potrwa długo – wypoczywający na plaży turyści będą nękani przez tajemniczego potwora. Grupa detektywów będzie musiała rozwiązać zagadkę intruza i jak najszybciej się go pozbyć.

Drugi sezon serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo!” będzie można oglądać od poniedziałku 17 lipca na antenie Boomeranga. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *