Premiery w sierpniu 2017 na FOX Comedy

Druga połowa wakacji w FOX Comedy będzie obfitowała w potężną dawkę humoru. Widzowie cofną się w czasie z bohaterami „Jak się robi historię”, wyruszą na wycieczkę do parku Walta Disneya, aby zobaczyć jak się bawi rodzina Johnsonów w sitcomie „Czarno to widzę”. Do swojego domu zaprosi również James Belushi, aby udowodnić, że „Jim wie lepiej”, a Ted Mosby będzie kontynuował swoją opowieść w „Jak poznałem waszą matkę”. Gdyby tego było mało w szpitalu powitają nas „Hoży doktorzy”, a Nicolas Cage zaprosi nas na swój „Miesiąc miodowy w Las Vegas”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

„Jak się robi historię”, sezon 1

Druga połowa wakacji w FOX Comedy będzie obfitowała w potężną dawkę humoru. Pierwszą z komediowych propozycji jest „Jak się robi historię”. Serial skupia się na Danie (Adam Pally, „Happy Endings”, „Co Ty wiesz o swoim dziadku?”), profesorze informatyki, który na uczelni uważany jest za oderwanego od rzeczywistości nerda. Jednak pewnego dnia odkrywa wehikuł czasu, co na zawsze zmienia jego życie. Dan zaczyna przenosić się w czasie do drugiej połowy XVIII wieku, gdzie nie dość, że wszyscy go uwielbiają, to dodatkowo udaje mu się zdobyć dziewczynę Deborah Revere (Leighton Mester, „Plotkara”). Stety albo niestety, podczas jednej z wypraw „coś” idzie nie tak i główny bohater zmienia bieg historii Stanów Zjednoczonych. Czy uda mu się naprawić swoją wpadkę?

Premiera: niedziela, 20 sierpnia, godzina 22:55 (3 odcinki)
Emisja: niedziela, godzina 22:55 (3 odcinki)

„Czarno to widzę”, sezon 3

Kolejną sierpniową propozycją na FOX Comedy jest jeden z najlepszych sitcomów ostatnich lat, czyli „Czarno to widzę”. Andre „Dre” Johnson (Anthony Anderson, „Od kołyski aż po grób”, „Barbershop”) pragnie wychować czwórkę swoich dzieci zgodnie z zasadami swojej kultury, pomimo że mieszka w sąsiedztwie białych i zamożnych ludzi. Niestety nie do końca podoba się to jego żonie Rainbow (Tracee Ellis Ross) oraz ojcu (Laurence Fishbourne, „Matrix”).

Już od pierwszego odcinka rodzina Johnsonów zostanie rzucona w wir wydarzeń, a wszystko za sprawą ojca rodziny, który postanowił zabrać swoją szalona rodzinę do parku Walta Disneya. Jednak żeby umilić im czas, funduje wszystkim wejściówki VIP. Wszystko dlatego, aby dzieciaki doświadczyły czegoś niesamowitego. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Premiera: sobota, 26 sierpnia, godzina 20:10 (4 odcinki)
Emisja: sobota, godzina 20:10 (4 odcinki)

„Jim wie lepiej”, sezon 6,7,8

Jim (James Belushi, „Świąteczna gorączka”) to szef dobrze prosperującej firmy z branży budowlanej. W domu jednak sprawy nie zawsze wyglądają tak dobrze jak w pracy. Wszystko za sprawą jego dość swobodnego podejścia do życia i „dziecięcych” wygłupów. Natomiast jego piękna żona Cheryl (Courtney Thorne-Smith, „Dwóch i pół”) jest jego przeciwieństwem i równie silną osobowością co sprawia, że tworzą osobliwą parę, darzącą się ogromną miłością. Sytuacji nie ułatwia trójka, a może już niedługo piątka, nad wiek rozwiniętych dzieci: Ruby (Taylor Atelian), Gracie (Billi Bruno) i Kyle (Conner Rayburn) oraz będący jego najlepszym kumplem, a także szwagrem Andy (Larry Joe Campbell).

Premiera 6. sezonu: czwartek, 3 sierpnia, godzina 9:55 (2 odcinki)
Premiera 7. sezonu: środa, 16 sierpnia, godzina 9:55 (2 odcinki)
Premiera 8. sezonu: środa, 30 sierpnia, godzina 22:00 (2 odcinki)
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:00 (4 odcinki)

„Hoży doktorzy”, sezon 8

Kultowy już na całym świecie serial „Hoży doktorzy” przedstawia przygody młodego lekarza dr. Johna Doriana (Zach Braff), zwanego „J.D.”, oraz trójki jego przyjaciół – lekarza chirurga dr. Chrisa Turka (Donald Faison), pielęgniarki Carli Espinosa (Judy Reyes) oraz lekarki dr Elliot Reid (Sarah Chalke), pracujących w Szpitalu Świętego Serca. Opiekę nad początkującymi lekarzami sprawuje szorstki ordynator szpitala dr Bob Elso (Ken Jenkins) oraz arogancki dr Perry Cox (John C. McGinley). Do tego dochodzi jeszcze woźny Neil Flynn (Neil Flynn), który nieraz lubi uprzykrzyć życie głównemu bohaterowi.

Premiera: poniedziałek, 21 sierpnia, godzina 6:30 (2 odcinki)
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 6:30 (2 odcinki)

„Jak poznałem waszą matkę”, sezon 6

Szósty sezon przygód architekta Teda Mosby’ego (Josh Radnor), który pragnie ustatkować się i znaleźć miłość na całe życie. W poszukiwaniach pomagają mu jego przyjaciele: długoletnia para Marshall (Jason Segel) i Lily (Alyson Hannigan), ekscentryczny i wszystkowiedzący podrywacz Barney (Neil Patrick Harris) oraz reporterka Robin (Cobie Smulders). Co tym razem czeka głównych bohaterów? Jak to zwykle bywa Barney zakłada się z Tedem, któremu z nich uda się poderwać dziewczynę przy barze. Szybko jednak okaże się, że jest ona bardzo bliską przyjaciółką Cindy, z którą Ted aktualnie się umawia. A to tylko początek dalszych losów paczki przyjaciół!

Premiera: poniedziałek, 28 sierpnia, godzina 18:40 (3 odcinki)
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:30 (3 odcinki)

„Miesiąc miodowy w Las Vegas”

Prywatny detektyw Jack Singer (Nicolas Cage, „Twierdza”, „Zostawić Las Vegas”) obiecał umierającej matce, że nigdy się nie ożeni. Jednak pod wpływem swojej pięknej narzeczonej Betsy (Sarah Jessica Parker, „Seks w wielkim mieście”) zmienia zdanie i wyrusza z nią do Las Vegas, by jak najszybciej zawrzeć związek małżeński. W stolicy hazardu poznaje Tommy’ego Kormana (James Caan, „Ojciec Chrzestny”), który zaprasza go do gry w pokera. Partyjka nie jest jednak zbyt szczęśliwa, a Jack przegrywa 64 tys. dolarów. Tommy proponuje mu unieważnienie długu, ale stawia warunek – w zamian chce spędzić weekend z Betsy, która przypomina mu jego dawną dziewczynę Donnę. Po rozmowie z narzeczoną Jack zgadza się. Ale sprawy się komplikują, a Tommy zrobi wszystko, by do ślubu między nimi nie doszło.

Premiera: sobota, 5 sierpnia, godzina 15:15

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *