Drugie sezon programu „Wygibajki” w MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza na nowe „Wygibajki”. W drugim sezonie programu pojawią się tegoroczni laureaci Wielkiego Castingu MiniMini+. Premiera już 17 września na antenie MiniMini+. Druga seria produkcji kryje w sobie wiele niespodzianek, a jedną z nich jest nowa prowadząca – Kasia Klich.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału MiniMini+

W maju br., w dziesięciu miastach w Polsce odbył się Wielki Casting MiniMini+, podczas którego wybrano 76 laureatów. Pojawią się oni w nowych odcinkach „Wygibajek”, gdzie będą uczyć się innego układu tanecznego oraz wykonywać nową piosenkę, skomponowaną przez Filipa Jaślara – skrzypka z grupy MoCarta, autora utworów i gospodarza pierwszej edycji programu.

„Wygibajki” to program wprowadzający dzieci w świat muzyki, tańca i kultury. W każdym odcinku dzieci, przeniosą się do innego zakątka Świata, poznają jego kulturę i przygotują przedmioty charakterystyczne dla danego regionu. Nie zabraknie także tematycznej piosenki oraz wyjątkowego układu tanecznego. Nową prowadzącą programu „Wygibajki” będzie Kasia Klich, piosenkarka pracująca przy licznych muzyczno-edukacyjnych projektach dla najmłodszych.

Premiera drugiego sezonu „Wygibajek” w niedzielę 17 września o godzinie 10:30 i 17:30.

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *