Kanał SCI FI z odświeżoną oprawą graficzną (grafika)

10 października zadebiutuje nowa odsłona SCI FI, jedynego kanału na polskim rynku dedykowanemu tematyce science fiction. Oprawa graficzna zyska na wyrazistości za sprawą jaskrawej kolorystyki i nowoczesnych kształtów. Zmianie towarzyszyć będą nowości programowe, które jeszcze bardziej podkreślą charakter stacji.

Sprawdź ofertę kanału SCI FI w PROGRAMIE TV

NBCUniversal International Networks (NBCUIN) zmienia oprawę graficzną SCI FI. Odświeżona wersja kanału została zaprezentowana po raz pierwszy w czerwcu tego roku i od razu zyskała przychylność widzów w Stanach Zjednoczonych. Od 29 sierpnia NBCUIN sukcesywnie wprowadza nowy wizerunek stacji w innych krajach na całym świecie – zmiana ma jeszcze lepiej osadzić ją w świadomości fanów, jako miejsca, w którym pasjonaci i miłośnicy gatunku mogą oddać się beztroskiej rozrywce spod znaku fantasy, zjawisk paranormalnych i superbohaterów.

W Polsce już 10 października zadebiutuje nowa odsłona SCI FI, jedynego kanału poświęconemu science fiction. Oprawa graficzna zyska na wyrazistości za sprawą jaskrawej kolorystyki i nowoczesnych kształtów. Zmianie towarzyszyć będą nowości programowe, które jeszcze bardziej podkreślą charakter stacji na polskim rynku: 12 listopada o 21:00 na antenie SCI FI zadebiutuje drugi sezon serialu „Magicy” na podstawie serii autorstwa Leva Grossmana; wielką gratką dla fanów horrorów i dreszczyku emocji okaże się październik, kiedy to każdego wieczora o 22:00 będziemy emitować trzymające w napięciu filmy grozy. Ponadto kanał zafunduje widzom najlepsze filmowe hity w specjalnie przygotowanych dla nich cyklach jak maraton z trylogią „Jurassic Park” już 4 listopada czy „Hulk vs. Hulk” 11 listopada.

Kanał SCI FI jest naturalnym miejscem spotkań dla prawdziwych fanów science fiction – powiedział Lee Raftery, Chief Marketing & Content Officer and MD UK & Emerging Markets, NBCU International. – Nowa tożsamość marki ukazuje nasze zaangażowanie w tworzenie gatunku science fiction i fantasy – zarówno na antenie kanału, jak i za pośrednictwem internetu. Razem z SYFY, który jest obecny w Stanach Zjednoczonych, NBCUniversal tworzy swojego rodzaju globalne uniwersum dla fanów na całym świecie – dodał.

Jako jedyny kanał poświęcony tematyce science fiction i fantasy na polskim rynku, SCI FI celebruje gatunek w każdej postaci. Opowiada niestworzone historie, przedstawia nierzeczywiste stwory i pokazuje, jak nauka i technika mogą wymknąć się spod kontroli. Od kilku lat SCI FI systematycznie rośnie: w 2015 o 20% względem poprzedniego roku oraz +101% w 2016. Kanał poprawił również całodzienną oglądalność o 101% w 2016 roku, primetime wzrósł o 152%.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *