Serial „Mecenas Lena Barska” w Czwórce

Premiera najnowszej propozycji Czwórki – obyczajowej produkcji „Mecenas Lena Barska” – zaplanowana została na 1 października. Serial będzie można oglądać w niedziele o godz. 22:00 i w piątki o 20:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Mecenas Lena Barska” w PROGRAMIE TV

„Mecenas Lena Barska” to historia atrakcyjnej czterdziestoletniej prawniczki, która podejmuje się prowadzenia najtrudniejszych spraw z dziedziny prawa rodzinnego, a prywatnie zmaga się z wyzwaniami, jakich nie szczędzi jej własna patchworkowa familia z dwójką nastoletnich dzieci oraz byłym mężem i jego nową miłością na czele.

W roli tytułowej występuje aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, Izabella Bukowska (m.in. „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia”, „Historia kina w Popielawach”), a towarzyszą jej m.in. Piotr Wiszniowski („Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej”, „Klan”), Andrzej Pieńko („Przyjaciółki”, „M jak Miłość”, „Oficerowie”), Marta Termena („Pierwsza miłość”, „Ojciec Mateusz”), Ludmiła Warzecha („Sztuka kochania”, „Bodo”, „Linia życia”) oraz dwoje utalentowanych nastoletnich aktorów: Natalia Idzikiewicz i Kuba Dyniewicz

Serial produkuje dla TV4 ATM Grupa a jego reżyserem jest Aleksander Gawek.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *