Dugi sezon serialu „Chucky” na kanale SCI FI

W środę 30 listopada kanał SCI FI zaprasza widzów na premierowy odcinek drugiego sezonu Chucky. W serialu Chucky krzyżuje ścieżki z arcywrogami, starymi sprzymierzeńcami i nowymi ofiarami, ponieważ stara się wzbudzać strach i chaos, gdziekolwiek się pojawi. Po tym jak diaboliczny plan najazdu na amerykańskie szpitale dziecięce został udaremniony w pierwszym sezonie, Chucky szuka teraz zemsty, na tych, których uważa za odpowiedzialnych: ocalałych nastolatkach Jake’u (Zackary Arthur), Devon (Björgvin Arnarson) i Lexy (Alyvia Alyn Lind), wraz z jej ex, Tiffany, teraz jego zaprzysięgłym wrogiem. W międzyczasie, czy „Jevon” będzie w stanie poradzić sobie jako para w obliczu przeciwności w ich nowej Katolickiej szkole, nie wspominając o nowej dawce terroru ze strony demonicznej lalki?

Sprawdź godziny emisji serialu „Chucky” w PROGRAMIE TV

Pierwszy sezon serialu przyciągnął przed ekrany aż 9,5 mln widzów na wszystkich platformach. – Jesteśmy podekscytowani, że możemy zacząć pociągać za sznurki w drugim sezonie z 'Chucky’ – powiedział producent wykonawczy Don Mancini. To już dziewiąty raz, gdy Chucky’iemu głosu użyczy Brad Dourif, a dla fanów serialu Chucky przesyła swoje nieustające podziękowania i wiadomość: – To jeszcze nie koniec, nie na długo. Lepiej uważajcie na swoje plecy w 2022 roku!

„Chucky” produkowany jest przez UCP, oddział Universal Studio Group, a producentami wykonawczymi są Don Mancini, Nick Antosca, Alex Hedlund, David Kirschner i Jeff Renfroe.

Sprawdź ofertę kanału SCI FI w PROGRAMIE TV

Nowe odcinki serialu Chucky już w środę 30 listopada o 22:00 na kanale SCI FI.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *