Dwa nowe seriale od stycznia w TVP1 HD

TVP1 HD pokaże w styczniu 2016 roku dwa premierowe seriale. Od 13 stycznia o godzinie 20:25 Jedynka zaprasza na serial „Tajemnice jeziora”. Serial kryminalny, w którym policjantka Lise Stocker próbuje rozwikłać zagadkę serii zaginięć młodych kobiet w rodzinnym miasteczku. 15 stycznia o godzinie 20:25 widzowie zobaczą premierowy odcinek serialu „Poldark – Wichry losu”, adaptację popularnej powieści Winstona Grahama.

„Tajemnica jeziora” – Lise Stocker, policjantka z paryskiej brygady kryminalnej, przyjeżdża do rodzinnego miasteczka, żeby zająć się chorą na Alzheimera matką. Miejscowa społeczność jest zbulwersowana sprawą zaginięcia szesnastoletniej dziewczyny. Lise przeżywa na nowo koszmar sprzed piętnastu lat, kiedy w tym samym miejscu i w identyczny sposób zaginęły bez śladu jej dwie serdeczne przyjaciółki. Instynkt zawodowej policjantki podsuwa pytanie czy te dwie sprawy mogą mieć jakiś związek? Czy policyjne śledztwo pomoże jej rozwikłać największą zagadkę swojego życia?
Premiera 1. odcinka: środa, 13 stycznia, godzina 20:25

„Poldark – Wichry losu”
Kornwalia, druga połowa XVIII wieku. Ross Poldark powraca z amerykańskiej wojny. Jego posiadłość jest zrujnowana, a narzeczona Elizabeth zamierza poślubić jego kuzyna, Francisa. Ross się nie poddaje. Próbuje uruchomić starą kopalnię miedzi, która może zapewnić byt jemu i jego dzierżawcom.
Premiera 1. odcinka: piątek, 15 stycznia, godzina 20:25

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *