Dwa świąteczne odcinki „Detektywa Murdocha” na Epic Drama

W grudniu Epic Drama wyemituje dwa świąteczne odcinki specjalne uwielbianego serialu kryminalnego o detektywie Murdochu. Premiera pierwszego z nich – „Detektyw Murdoch: wśród nocnej ciszy…” w sobotę 4 grudnia o godzinie 21:30.

Sprawdź godziny emisji serialu „Detektyw Murdoch” w PROGRAMIE TV

Do świąt zostały cztery dni. Na ulicach Toronto nie ma śniegu, więc nastroje są kiepskie — do chwili, gdy na posterunek policji wpada dwóch napuszonych biznesmenów z naciąganą historią o napadzie na pociąg i przestępcy, który próbuje ukraść Boże Narodzenie. Murdoch i Brackenreid muszą jak najszybciej rozwiązać sprawę, więc ruszają do akcji! Murdoch jest zbity z tropu, ale wkrótce dochodzi do kolejnych bardzo dziwnych napadów. Crabtree jest przekonany, że bandyta wzoruje się na fikcyjnym bohaterze, ale Brackenreid odrzuca tę dziwaczną teorię.

Tymczasem Jackson i James starają się obudzić świątecznego ducha na komisariacie policji. Posterunkowy Jackson tworzy policyjny chór. Mając na to zadanie tylko kilka dni, błaga o pomoc Rebekę. W międzyczasie Dr Ogden przeżywa dziwną przygodę, kiedy dwójka biednych dzieci, które proszą ją na ulicy o pomoc, myli ją z bohaterką z bajek. W dniu Wigilii wszystkie te historie zbiegną się ze sobą, a Murdoch będzie musiał ponownie znaleźć sposób na uratowanie świąt…

Tydzień później na kanale Epic Drama pojawi się drugi świąteczny hit z serii detektywa Murdocha. Odcinek „Detektyw Murdoch: pracowite święta” będzie miał swoją premierę w sobotę 11 grudnia o godzinie 21:30. Murdoch i Ogden udają się do Victorii, by spędzić spokojne Święta Bożego Narodzenia z rodziną brata Murdocha, Jaspera Linneya. Sprawy przybierają niespodziewany obrót – Jasper i jego żona Daphne anulują rezerwację luksusowego hotelu dla swoich gości, więc Murdoch i Ogden zmuszeni są zatrzymać się u Linneyów i ich dwóch rozwydrzonych córek.

Jasper z zespołem zostaje poproszony o zbadanie pewnych manipulacji w miejscu starożytnej osady, gdzie badaniami zajmuje się archeolog Megan Byrne i jej wspólnik. Kiedy przybywają na miejsce wykopalisk, odkrywają, że jej współpracownik został zamordowany. Dochodzenie zmusza ich do wędrówki wśród surowych, pięknych krajobrazów Kolumbii Brytyjskiej i spotkania z przedstawicielami plemion Songhee i Haida. Tymczasem państwo Brackenreid otrzymują propozycję pewnej okazyjnej inwestycji, która jednak może nie być tym, czym się wydaje.

Sprawdź ofertę kanału Epic Drama w PROGRAMIE TV

Crabtree i Higgins planują wyjazd na narty ze swoimi ukochanymi – Niną Bloom i Ruth Newsome. Policjanci z wielkim przekonaniem opowiadają partnerkom o swojej pasji do narciarstwa, choć tak naprawdę kompletnie nic o nim nie wiedzą. Kiedy odkrywają, że ten sport polega na zjeżdżaniu po stromych zboczach gór na drewnianych deskach przywiązanych do stóp, zaczynają obawiać się, że przecenili swoje możliwości…

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *