Dwójka i K. Gaca z kampanią „Odchudzanie na śniadanie”

14 stycznia 2015 roku w Dwójce ruszyła kampania społeczna „Odchudzanie na śniadanie”. Akcja jest efektem współpracy eksperta do spraw żywienia i trenera Konrada Gacy oraz programu „Pytanie na śniadanie”. Do udziału w projekcie zgłosiło się ponad 2 000 osób, z których wyłoniono 5 uczestników. Co środę w „Pytaniu na śniadanie” prezentowana będzie metamorfoza każdego z nich. Czy uda im się zrzucić nadprogramowe kilogramy i osiągnąć założone cele? Dowiemy się już wkrótce.

Do wzięcia udziału w kampanii „Odchudzanie na śniadanie” zgłosiło się około 2 000 osób, które miały odwagę stawić czoła otyłości i zdecydować się na niełatwą, pełną wyzwań drogę prowadzącą do celu, którym jest nie tylko szczupła sylwetka, poprawa samooceny i dobre samopoczucie, ale także coś dużo ważniejszego – własne zdrowie. Spośród wszystkich chętnych wyłoniono pięcioro, których historie będziemy poznawać co tydzień na antenie TVP2 HD. Jakie czynniki złożyły się na to, że znaleźli się w tym właśnie punkcie swojego życia? Co motywuje ich do zmiany nawyków? Czy wszyscy wygrają ze swoimi słabościami czy też będą musieli przełknąć smak porażki?

W najbliższych, środowych wydaniach magazynu „Pytanie na śniadanie” widzowie TVP2 HD będą obserwować przemianę pięciorga uczestników programu, którzy przekonali Konrada Gacę, że mogą, że chcą, że im się uda. Zobaczymy, jak się odżywiają, jak trenują, poznamy ich motywacje, będziemy im towarzyszyć także w momentach trudnych… Dodatkowo Konrad Gaca zweryfikuje mity na temat odchudzania, odpowie na pytania widzów (dyżur telefoniczny), zaproponuje też specjalną kuchnię fit.

Tym, którzy nie dostali się do programu, chciałbym powiedzieć, że zgłaszając się do udziału w kampanii, już zdecydowali się na zmianę! Ważne jest, by pielęgnować tę myśl i chęć metamorfozy. W każdą środę będę tu dla Was, po to by pokazać, w jaki sposób osiągnąć zamierzony cel i po to by Was inspirować! – powiedział w studio „Pytania na śniadanie” Konrad Gaca.

W pierwszym odcinku zaprezentowany został reportaż z rekrutacji do cyklu „Odchudzanie na śniadanie”. Ponadto widzowie mieli również okazję poszerzyć swoją wiedzę związaną ze zdrowym odżywianiem dzięki poradom Konrada Gacy, a także zadać mu pytanie na czacie. Konrad Gaca zdradził też swój pomysł na kuchnię fit.

Konrad Gaca, dietetyk, trener, Prezes Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości „Fatkillers”, pomógł już ponad 30 tysiącom osób na całym świecie borykającym się z nadwagą i otyłością. Wśród jego podopiecznych nie brakuje osób znanych z pierwszych stron gazet, które odniosły spektakularny sukces. Jego pacjenci zrzucili łącznie aż 350 zbędnych ton.

„Odchudzanie na śniadanie” od stycznia, w każdą środę tylko w Dwójce, w magazynie „Pytanie na śniadanie”.

Źródło: Telewizja Polska

2 Comments on “Dwójka i K. Gaca z kampanią „Odchudzanie na śniadanie””

  1. ja z niecierpliwością oczekuję na metamorfozy wybranych uczestników, system Konrada Gacy i cały stworzony przez niego program znam już od jakiegoś czasu i śledzę, a teraz każdy będzie mógł się przekonać na własne oczy jak skutecznie działa Gaca System.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *