Dwumecz Arsenalu i Atletico o finał Ligi Europy w Eurosporcie 1

W półfinale Ligi Europy los skojarzył dwóch faworytów rozgrywek – Arsenal i Atletico Madryt. Eurosport 1 pokaże oba znakomicie zapowiadające się mecze, których stawką jest awans do finału w Lyonie. Transmisja pierwszego spotkania już w ten czwartek od 20:45, a rewanż tydzień później o tej samej porze w Eurosporcie 1 i Eurosport Player.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Eurosport 1

Arsenal oficjalnie ogłosił, że obecny sezon będzie ostatnim dla Arsene’a Wengera w roli szkoleniowca Kanonierów. Francuzowi, który spędził w zespole z Londynu ponad 20 lat pozostała tylko jedna szansa na pożegnanie z klubem zdobyciem trofeum. Na jego drodze w półfinale Ligi Europy stoi jednak Atletico Madryt z genialnym Janem Oblakiem w bramce oraz Antoinem Griezmannem i Diego Costą w ataku. W ćwierćfinale hiszpański zespół wyeliminował Sporting Lizbona. W pierwszym spotkaniu wygrał u siebie 2:0, dzięki czemu mógł sobie pozwolić na porażkę 0:1 w Lizbonie. Arsenal z kolei rozprawił się z CSKA Moskwa przesądzając wynik dwumeczu już u siebie. Biorąc pod uwagę znakomitą obronę Atletico trudno się spodziewać, aby Kanonierzy i tym razem zapewnili sobie dużą zaliczkę.

Widzów Eurosportu czeka więc co najmniej 180 minut wielkich emocji i piłki nożnej na najwyższym poziomie. Spotkanie Arsenal – Atletico Madryt w czwartek do 20:45 w Eurosporcie 1 i Eurosport Player. Rewanż tydzień później także o 20:45.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *