Dzielni wojownicy Ninjago wracają, aby pokazać wszystkim, kto tu rządzi. Po stracie Mistrza Wu, bohaterowie muszą przywyknąć do nowego mentora, Lloyda. Tymczasem na horyzoncie pojawia się zupełnie nowe zagrożenie – tajemniczy Synowie Garmadona. Premiera ósmego sezonu „Ninjago: Mistrzowie Spinjitsu” w poniedziałek 30 kwietnia o 16:30 w Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Drużyna wojowników Ninjago nie ma ani chwili wytchnienia. Po trzymających w napięciu wydarzeniach poprzedniego sezonu wokół bohaterów rozwija się już nowa, tajemnicza intryga. Rodzinie królewskiej zagraża nieznana organizacja przestępcza. Wojownicy zostają poproszeni o otoczenie ochroną księżniczki Harumi oraz będących w jej posiadaniu prastarych artefaktów. Jeśli przedmioty znajdą się w złych rękach, ich moc może przywrócić do życia najgroźniejszego wroga, z jakim bohaterom przyszło się zmierzyć.

Złożony z dziesięciu odcinków ósmy sezon serialu zaspokoi wszystkich zwolenników efektownych walk i nagłych zwrotów akcji. Wojownicy Ninjago do końca nie będą wiedzieli, kto jest ich przyjacielem, a kto wrogiem. Twórcy przygotowali dla widzów takie atrakcje, jak spektakularne wyścigi motorów i wizytę w monumentalnej Świątyni Odrodzenia.

Premiera ósmego sezonu „Ninjago: Mistrzowie Spinjitsu” w poniedziałek 30 kwietnia o 16:30. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 na antenie Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System