„Dżentelmeni i wieśniacy” na antenie TTV

Po sukcesie „Dam i wieśniaczek. PL”, jesienią w TTV szlakiem przetartym przez panie wyruszą tym razem panowie. Przekonamy się, że nie tylko płeć piękna ma odwagę zmierzyć się z zaskakującą rzeczywistością życia na wsi i luksusowym wielkomiejskim stylem.

W nowej serii „Dżentelmeni i wieśniacy” męska duma mieszczan zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością wsi. Czy łatwo im będzie się przesiąść z wypasionej fury na… furmankę czy ciągnik? Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze? Formuła doskonale znanego widzom programu pozostaje ta sama. Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia dżentelmenem wystarczy mieć wypchany portfel, luksusowe auto i piękne kobiety u boku? Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia.

W pierwszym odcinku poznamy Michała, który z natury jest łowcą i liderem. Prowadzi agencję modelek w Warszawie. Dodatkowo zarządza międzynarodową firmą transportową. Spełnia się również jako model. Piękne kobiety, szybkie samochody, dalekie podróże, polowania i drogie gadżety to dla niego standard. Jak kierujący na co dzień ludźmi dżentelmen, podporządkuje się nielogicznym poleceniom? Czy mężczyzna, którego pasją są polowania, zabije gołymi rękami zwierzę? Czy niespodzianka w miejskim stylu, zyska uznanie na wsi? Czy Pewny siebie, muskularny biznesmen wyjdzie cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami?

Robert mieszka z rodziną w warmińskiej wiosce Buczyniec. Jest skromnym i pracowitym wulkanizatorem z zacięciem do majsterkowania. Jako jedyny zarabia na utrzymanie rodziny. Niewielkie dochody nie pozwalają rodzinie na remont domu. Brak kanalizacji i toalety to dla Roberta codzienność, do której przywykł. Jak odnajdzie się w tętniącej życiem Warszawie i luksusowym apartamencie dżentelmena? Przekona się o swoich szansach na karierę modela podczas sesji fotograficznej. Na co przeznaczy otrzymane pieniądze – na siebie czy czekającą w domu rodzinę?

Robert i Michał żyją w skrajnie odmiennych światach. Różnią ich też temperamenty. Czy podczas spotkania finałowego uda im się nawiązać nić porozumienia?

„Dżentelmeni i wieśniacy”

Premiera: czwartek, 31 sierpnia, godzina 22:30
Powtórka: sobota, godzina 21:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *