Dzień Disneya w Polsacie

Dzień Disneya w Polsacie po raz drugi! Pierwsza edycja tego filmowego wydarzenia na naszej antenie to był niebywały sukces. Po roku, również w Wielkanoc powracamy z tą ideą i w Wielkanocny Poniedziałek (13 kwietnia br.) od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu będziemy prezentować animowane i aktorskie przeboje kinowe Disneya. Pokażemy filmy z optymistycznym przesłaniem i mnóstwem pozytywnych emocji.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat

Polsat był najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Wielkanoc 2019. „Piękna i Bestia” była świątecznym hitem nr 1 i najbardziej spodobała się widzom spośród wszystkich świątecznych propozycji polskich telewizji. Wierzymy, że powtórzymy sukces, bo Dzień Disneya w Polsacie to doskonała rozrywka dla całej rodziny!

Dzień Disneya w Polsacie to idealne filmowe propozycje do oglądania w domowym zaciszu, w rodzinnym gronie. Rozpoczynamy od zaproszenia dla naszych najmłodszych widzów na premierę animowanej baśni pt. „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” (g. 7:50). Potem będzie pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści o Roszpunce w animowanym musicalu pt. „Zaplątani” (g. 9:30). Dowcipnym dopełnieniem tej historii jest krótka animacja pt. „I żyli długo i zaplątani” (g. 11:35). Dla fanów motoryzacji i nie tylko przygotowaliśmy trzecią część kinowego hitu Disneya i Pixara o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy – „Auta 3″ (g. 11:50). Popołudnie tego wyjątkowego dnia to prawdziwa filmowa uczta, bo upłynie pod znakiem wystawnej, ekstrawaganckiej, z plejadą gwiazd w obsadzie i w reżyserii jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina – adaptacji powieści: „Alicja w Krainie Czarów” (g. 14:00) i „Alicja po drugiej stronie lustra”(g. 16:20). Następna pozycja w programie to krótkometrażowa animacja z dreszczykiem i galerią ulubionych bohaterów – „Toy Story: Horror” (g. 19:40). Ukoronowaniem tego niezwykłego dnia będzie kolejna przebojowa animacja Disneya i Pixara pt. „Iniemamocni 2″ (g. 20:10), czyli dalsze przygody najbardziej niezwykłej rodziny na świecie, której członkowie mają supermoce i walczą z przestępcami. Premiera tego filmu w Polsacie to zarazem pierwszy pokaz na antenie otwartej w naszym kraju. Zapowiada się dzień pełen filmowych wrażeń!

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *