Dzień Kobiet 2020 w Romance TV

Ósmy marca wpisał się na stałe w kalendarz świąt na całym świecie. Tradycyjnie tego dnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji stacja Romance TV zaplanowała wyjątkowe niespodzianki dla pań. Jedną z nich jest start nowego serialu komediowo-kryminalnego „Gliniarz i wieśniaczka”, opowiadającego o perypetiach młodej, ambitnej policjantki w prowincjonalnym miasteczku Monreal, której szefem nieoczekiwanie zostaje zadufany w sobie gliniarz z dużego miasta. Dodatkowo fanki stacji mogą wziąć udział w konkursie tylko dla kobiet i wygrać weekendowy pobyt w hotelu SPA Talaria.

Sprawdź godziny emisji serialu „Gliniarz i wieśniaczka” w PROGRAMIE TV

„Gliniarz i wieśniaczka”, czyli start nowego serialu komediowo-kryminalnego

W Dzień Kobiet na antenie Romance TV odbędzie się premiera składającego się z sześciu odcinków serialu „Gliniarz i wieśniaczka”, w którym – obok historii kryminalnych i sporej dawki humoru – nie zabraknie także wątków romantycznych. Jego akcja toczy się w niewielkim, spokojnym miasteczku Monreal, położonym w przepięknym paśmie górskim Eifel. Bohaterami serii jest zabawna para policjantów – starsza aspirant Kati Biver i komisarz Killmer. Ona, młoda i ambitna, stara się o przeniesienie do większego miasta. On, zarozumiały i nieco arogancki gliniarz z metropolii, nieoczekiwanie zostaje szefem prowincjonalnego komisariatu. Co wyniknie ze współpracy tego nietypowego policyjnego duetu o skrajnie różnych charakterach? Każdy odcinek oprócz wątków sensacyjnych dostarczy widzom również sporo powodów do śmiechu. Kolejne perypetie policjantów z Monrealu można oglądać premierowo od 8 marca w każdą niedzielę o godz. 20:00.

Konkurs z okazji Dnia Kobiet

Stacja Romance TV przygotowała specjalny konkurs dla swoich fanek. . W ramach zabawy można wygrać 3 podwójne zaproszenia na weekendowy pobyt WELLinclusive w najbardziej kobiecym hotelu SPA w Polsce. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wejść na Facebooka Romance TV Polska i odpowiedź na pytanie konkursowe: która postać znana z anteny jest dla Ciebie uosobieniem kobiecości i co dla Ciebie znaczy kobiecość? Trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone voucherami dla dwóch osób w Hotelu Talaria Resort & Spa w Trojanowie. Dodatkowo trzy osoby otrzymają zaproszenia na kolację połączona z występem artystycznym w warszawskiej Restauracji Awangarda. Zgłoszenia będą przyjmowane od 24 lutego do 8 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi na Facebooku Romance TV Polska w środę 11 marca.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony w 1910 roku, ale swoimi korzeniami sięga aż do tradycji starożytnych Rzymian i wywodzi się z uroczystości Matronaliów, podczas których, w pierwszym tygodniu marca, świętowano zarówno początek roku, jaki i macierzyństwo oraz płodność, czyli cechy związane z kobiecością. Chcąc docenić swoje żony i okazać im szacunek, mężowie obdarowywali je prezentami. Współcześnie tego dnia mężczyźni również dają paniom prezenty, tradycyjnie są to kwiaty albo czekoladki, a w tym roku dzięki Romance TV Panie mogą również wygrać cudowny weekend w SPA Talaria.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *