Dzień Kobiet w TVP Rozrywka

Pełna kobiet, tematów kobiecych i rozmów o kobietach będzie TVP Rozrywka w niedzielę 8 marca, czyli w Dniu Kobiet obchodzonym na całym świecie już od 105 lat.

Już o godzinie 10:35 antena zaproponuje „Wszystko dla kobiet”, czyli skecze i piosenki specjalnie dla płci pięknej. O godzinie 12:50 gościem Alicji Resich-Modlińskiej w programie „A’la Show” będzie jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek – Edyta Bartosiewicz. Opowie m.in.: o swojej karierze, powrocie na scenę muzyczną oraz o planach na przyszłość.

Z kolei w „Kabaretowym Klubie Dwójki” o godzinie 13:25 duet prowadzących (Robert Górski i Marcin Wójcik) wraz z gośćmi (Zbigniew Zamachowski, Grupa Mo-Carta, Kabaret Jurki oraz Kabaret pod Bańką) będą odpowiadać na pytania: czy mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus, jak zrozumieć kobietę i jak znaleźć do niej klucz.

O godzinie 14:20 w „Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju” hitem będzie – „Nie ma wody na pustyni” Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. W programie anegdoty, zakulisowe opowieści, zabawne sytuacje związane z powstaniem jednego z największych przebojów grupy Bajm.

Zaraz potem, o godzinie 14:30 (powtórka o 21:15) „Rodzina Trendych – B jak Babki”, natomiast o 15:05 Katarzyna Piasecka i Grzegorz Dolniak w kolejnym odcinku „Szperaczy TV” udadzą się w nostalgiczną, a zarazem niezwykle zabawną podróż w czasie, której głównym tematem będą oczywiście kobiety.

Późnym wieczorem, o godzinie 23:45 na widzów czekać będzie „Mazurska Biesiada Kabaretowa – Baby Górą”. Zabawa w mrągowskim amfiteatrze na temat odwiecznej walki płci i sporów między żeńską a męską częścią wykonawców trwać będzie aż do 2:55.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *