Dzień Matki 2024 w Romance TV

Już niedługo Dzień Matki, czyli jeden z najważniejszych dni w roku, gdzie każdy chce celebrować swoją mamę. Romance TV przygotowała dwie kultowe komedie, które pozwolą na relaks i odstresowanie wszystkim mamom i nie tylko! O 20:00 stacja zaprasza na „Gang Mam”, a o 21:55 na „Gang Mam: Matka chrzestna”. Ambasador Romance TV, Daniel Józek QCZAJ ma także specjalne życzenia na ten dzień!

Sprawdź godziny emisji filmu komedii „Gang Mam” w PROGRAMIE TV

Któż nie zna „idealnych” super rodziców, którzy nadgorliwie wspierają swoje dzieci. Lekcje fortepianu, kurs języka chińskiego, piłka nożna… Jest na to tylko jeden skuteczny sposób: grupa, która utemperuje nadopiekuńcze matki. Urodził się pomysł na założenie gangu mam! Natychmiast obdarzamy naszą sympatią główną bohaterkę. To Constanze, samotna matka, która wychowuje wchodzącą w wiek dojrzewania córkę i czteroletniego syna. Constanze, jej nowe przyjaciółki i inne osoby o podobnych poglądach – czyli normalne matki – wypowiadają wojnę metodom wychowawczym nadopiekuńczych rodziców.

„Gang mam”, niedziela, 26 maja, godz. 20:00

Trzydziestosiedmioletnia Conny wiedzie spokojne, stabilne życie. Dobra gospodyni i troskliwa matka nagle po wielu latach małżeństwa dowiaduje się, że mąż zamierza się z nią rozwieść. Jej życie diametralnie się zmienia. Na domiar wszystkiego Lorenz kwateruje ją i dzieci w starym domu swojej zmarłej matki. Odtąd Conny musi sobie radzić sama. W przedszkolu syna poznaje inne matki i ma nadzieję, że zaprzyjaźniając się z nimi, będzie mogła liczyć na ich pomoc. Ale panie „z dobrego towarzystwa” mają zupełnie inne problemy i wcale nie ułatwiają Conny życia.

„Gang mam: Matka chrzestna”, 26 maja, godz. 21:55

Conny jest w trakcie rozwodu ze swoim mężem Lorenzem. W nowej roli samotnej matki czuje się zupełnie nieźle, chociaż dorastająca córka Nelly porządnie daje jej w kość. Na szczęście Conny nauczyła się mówić „nie”, co wprawia w osłupienie zwłaszcza Lorenza. Wszystko wskazuje na to, że Conny straciła głowę dla Antona, taty przedszkolnej koleżanki jej syna.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Moja mama jest najukochańszą osobą na całym świecie i bez niej nie byłbym tu gdzie jestem. Życzę wszystkim dzieciom, aby bez względu na to co dzieje się w ich życiu, zawsze mieli wsparcie mamy, tak jak ja je mam. Przeżyliśmy razem z moją mamą bardzo wiele. Ważne jednak aby ciągle walczyć i spełniać marzenia, dawać powody do dumy i przeć na przód mimo przeszkód, bo one będą zawsze. I myślę tu zarówno o mamach jak i dzieciach. A Wam wspaniałe kobiety, które każdego dnia dbacie o nowe istnienia, życzę, abyście miały odwagę i siłę, zadbać też o siebie, pamiętać o własnym dobrostanie. Niech Dzień Matki będzie każdego dnia! – życzy Daniel Józek QCZAJ, ambasador Romance TV.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *