Dziewiąty sezon „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu” w Cartoon Network

Wojownicy LEGO z dalekiego wschodu wracają z nowymi przygodami. Okrutny cesarz Garmadon przejmie władzę nad ojczyzną bohaterów, a Lloyd zacznie gromadzić sojuszników do walki z wrogiem. Premiera dziewiątego sezonu „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu” już 4 listopada w Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Akcja wyprodukowanej przez Grupę LEGO i Wil Film ApS kreskówki rozgrywa się w fikcyjnej krainie Ninjago – miejscu inspirowanym wschodnioazjatyckimi mitami i kulturą. Widzowie mogą śledzić historię młodych Ninja, którzy toczą nieustanne bitwy przeciwko siłom zła.

W nowym, dziewiątym sezonie potężny Cesarz Garmadon przejmie kontrolę nad miastem, a Lloyd usunie się w cień, by w ukryciu prowadzić tajne spotkania ze starymi przyjaciółmi. Zielony Mistrz może w ten sposób zyskać cennych sojuszników w walce z tyranem. Wojownicy Ninja, wraz z Młodym Wu nieoczekiwanie trafią do Krainy Oni i Smoków. Bohaterowie szybko zrozumieją, że nie są tam sami, a na horyzoncie czeka ich kolejna przygoda.

Premiera dziewiątego sezonu „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu” już 4 listopada. Emisja w niedziele o 8:45 w Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *