Ekipa ThunderCats już w maju na Cartoon Network

Waleczna paczka przyjaciół powraca na ekrany. Bohaterowie „ThunderCats Roar” odkrywają egzotyczną Trzecią Ziemię, codziennie doświadczają fascynujących przygód i dzielnie radzą sobie z ekipą groźnego Mumm-Ry. Premiera już 4 maja o 17:00 w Cartoon Network!

Sprawdź godziny emisji „ThunderCats Roar!” w PROGRAMIE TV

Ekipa ThunderCats ledwo unika zagłady podczas zniszczenia ich rodzinnej krainy – Thundery. Uciekając przed niebezpieczeństwem rozbijają się na tajemniczej i egzotycznej planecie Trzeciej Ziemi. Leon-O, nowo mianowany przywódca ThunderCats, stara się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki. Wspiera go w tym dzielna grupa przyjaciół: Tigra, Pantro, Cheetara, WiliKit i WiliKat. Bohaterowie każdego dnia podczas odkrywania nowej okolicy przeżywają niezwykłe przygody. Jednak na ich drodze często pojawiają się wrogowie wraz z ich groźnym przywódcą – Mumm-Rą.

W jednym z odcinków do siedziby ThunderCats przychodzi smutny jednorożec, którego wszyscy przyjaciele zostali schwytani! Wyjątkowy gość nie może przestać płakać – z pomocą próbuje przyjść mu Tigra. Zadanie okazuje się jednak bardzo trudne. Mali widzowie poznają również tajemnicę Miecza Przeznaczenia i zwiedzą siedzibę Mumm-Ry!

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera „ThunderCats Roar” już 4 maja o godzinie 17:00. Emisja od poniedziałku do piątku o 17:00 na kanale Cartoon Network.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *