El Clãsico w Polsat Box Go w jakości 4K

Najbardziej wyczekiwane spotkanie przez wszystkich fanów piłki nożnej – El Clãsico, czyli bezpośrednia rywalizacja najbardziej utytuowanych hiszpanskich klubów FC Barcelony z Realem Madryt. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 28 października o godz. 16:15, a dostępne będzie na kanale Eleven Sports 1 w pakiecie Polsat Box Go Sport, także w jakości 4K. W niedzielny wieczór emocjonujące spotkania w hiszpańskiej oraz włoskiej piłce nożnej. Wszystkie mecze dostepne są w jednym miejscu w pakiecie Polsat Box Go Sport, gdzie można je oglądać online na żywo i na wielu urządzeniach.

Sprawdź godziny transmisji El Clasico w PROGRAMIE TV

Rywalizacja piłkarzy FC Barcelony i Realu Madryt od dziesięcioleci rozpala wyobraźnię kibiców na całym świecie. To nie tylko dwa najbardziej utytułowane kluby w Hiszpanii, ale również potęgi światowego futbolu. Do gry na to spotkanie powinien wrócić kontuzjowany przed 3 tygodniami Robert Lewandowski, a także wracający do zdrowia Frenkie de Jong czy Raphinia. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Olimpijskim w ramach 11. kolejki rozgrywek ligowych.

„Królewscy” zajmują pierwsze miejsce w tabeli, a broniąca tytułu mistrzowskiego Barça ma o punkt mniej i jest trzecia. To oznacza, że stawką ich spotkania będą ważne punkty w kontekście walki o pozycję lidera LALIGA EA SPORTS.

Sprawdź ofertę kanału Eleven Sports 1 w PROGRAMIE TV

To niezwykłe sportowe wydarzenie zainauguruje o godzinie 13:00 studio na kanale Eleven Sports 1 ze znakomitymi sportowymi ekspertami, a gwizdek rozpoczynający mecz zabrzmi o godzinie 16:15. Mecz można oglądać także na kanale Eleven Sports 4K dostępnym w pakiecie Polsat Box Go Sport na wybranych modelach Smart TV, a także za pośrednictwem przystawek Android TV i Apple TV.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *